Без нас почали домовлятись

23 липня Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров та Начальник Генштабу Міністерства Оборони РФ Валерій Гєрасімов відвідали Єрусалим де зустрілись з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Говорили про Сирію та все інше.
У вівторок, на наступний день, 24-го липня Лавров та Гєрасімов відвідали Берлін де зустрілись з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Говорили про Сирію і Україну та решту важливих питань.
Потім, в той самий день ці двоє росіян полетіли до Парижу та провели зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном та міністром закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном.

Причому саме турне росіян проходить в абсолютно безпрецедентному форматі – міністр закордонних справ і начальник Генштабу. А щільність поїздок та такі столиці візиту говорять, що мова йде про широкомасштабні домовленості. Хоча про що саме торгуються та до якої доходять згоди не повідомляється.
Принагідно нагадаємо, що з початку війни, з 2014 року, на громадянина Гєрасімова було покладено санкції ЄС, які зокрема передбачають заборону в’їзду до країн Західної Європи. Як бачимо за деяких умов дозволяється класти на ці санкції.

За спиною України відбувають переговори про які ми нічого не знаємо. З великою вірогідністю можна стверджувати, що спусковим гачком став саміт Трампа і Путіна в Гельсінкі – де за зачиненими дверима домовились діяти щодо нашої держави по певному алгоритму, а на самій прес-конференції вирішили ці домовленості не озвучувати.

Це не говорить про силу російської дипломатії – це говорить про слабкість Порошенка та Клімкіна на міжнародній арені. Їх ніхто всерйоз не сприймає, їм згори спускають вказівки.
Для нас, українців, це чіткий сигнал того, що треба міняти цих недоумків і ставити сильних та мужніх людей, які будуть відстоювати наші інтереси. Інакше невігласи при владі остаточно розвалять країну, втічуть на літаках в далекі краї, а нам тут жити…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *