Антикорупційні корупціонери

Іноземні чиновники продовжують по хамські пхатись у внутрішні справи незалежної України. Цього разу, така собі, відома панянка Фредеріка Могеріні без страху бути посланою, заявила, що Брюсель очікує від Києва прийняття закону про антикорупційний суд, відповідно до редакції Венеціанської комісії (хто така ця Венеціанська комісія це тема окремої статті, але і вони ще будуть послані).

Що таке Антикорупційний суд і навіщо він створюється?

Згідно українського законодавства розгляд кримінальних справ проти чиновників за корупційні діяння здійснюється у вже існуючих судах. Але там рівень корупції сягає таких самих висот, як і у Верховній Раді. По факту, діючі суди, всіх рівнів, перетворились на аукціони – де рішення продається тому хто більше заплатить.

Для просування своєї експансії чиновникам ЄС, місцеві суди потрібні слухняні. А очистити корумповані діючі судилища вони не мають, ані можливості, ані бажання. Тому “єесівці” підійшли до питання творчо – створити ще один, але вже “Антикорупційний суд”. Насправді антикорупційного там нічого не буде. Цей орган буде прибирати опонентів діючого режиму, таке собі вибіркове правосуддя. Будуть саджати тільки тих хто не в команді єврофілів та ліберастів.

Наші ж злочинці при владі і ніби не проти, але хочуть мати владу над таким дієвим інструментом вибування з гри “неугодных”. Щоб часом їх самих не запроторили в каталашку.

І тут саме цікаве. Боротьба триває за механізм контролю над цим каральним інструментом. ЄС вимагає, що при призначенні суддів, якісь незрозумілі міжнародні експерти матимуть право “вето”. Українські ж клептомани воліли б це право залишити за собою.

Ось нелюди і товчуться з цього приводу.

Договорняк Класичний Незавуальований Власне Договорняк
Ці виблядки домовляться за будь-яких умов

2 thoughts on “Антикорупційні корупціонери

 • 08.07.2018 at 13:32
  Permalink

  Ідея статті наступна: наші суди не корумповані, тому жодні дій з боку ЄС не потібні. Всіх посилати!)

  Reply
  • 18.07.2018 at 21:55
   Permalink

   Читайте, будь-ласка, уважніше. Ось один абзац зі статті де вказується на рівень корупції в українських судах – “Згідно українського законодавства розгляд кримінальних справ проти чиновників за корупційні діяння здійснюється у вже існуючих судах. Але там рівень корупції сягає таких самих висот, як і у Верховній Раді. По факту, діючі суди, всіх рівнів, перетворились на аукціони – де рішення продається тому хто більше заплатить.”

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *