Травень. Події напередодні літа

1 травня – Після землетрусу силою 5 балів, з новою силою активізувалося виверження вулкану Кілауеа на одному з гавайських островів. Протягом травня утворилось близько 20 тріщин, через які вириваюється лава та гази. Деякі з цих газів, наприклад діоксин сірки, ускладнює дихання. Лава витікає з декількох десятків розломів, які утворилися неподалік від кратера вулкана. Зазначають, що на острові почали з’являтися великі розколи у землі, глибиною в десятки метрів.

Змішування підводних вод з гарячою магмою призведе до швидкого утворення великої кількості водяної пари, в наслідок чого можуть відбутись сильні вибухи. Активність вулкану швидко змінюється і її складно спрогнозувати. Геологи фіксують збільшення підземного тиску і попереджають про загрозу потужного виверження. Раніше повідомлялося, що через посилення виверження вулкана геологічна служба США (USGS) оголосила червоний рівень повітряної небезпеки на Гаваях, який означає, що велике виверження неминуче. Станом на сьогодні хмара попелу досягає висоти 3600 метрів.

Потоки лави, що виривається з тріщин у підніжжя вулкану

Розповсюдження лави по острові, фото зроблено з орбітального супутника

2 травня – США почали передислокацію 1-ої бронетанкової бригади з Техасу до східних кордонів Польщі. Загальна чисельність бригади близько 4 тис. чоловік, 87 танків M-1 Abrams, 18 САУ M-109 Paladin, 650 одиниць іншої військової техніки серед котрих бронетранспортери Bradley. Перекидання військ здійснюється залізничним транспортом, автомобільними трасами та задіяли водний транспорт, який раніше для цього не застосовували. Попередньо очікується, що 1-ша бригада замінить 2-гу бригаду, яка ще раніше прибула до Польші.

Передислокація 1 бронетанкової бригади США до східних кордонів Польщі

4 травня – Київська міська влада анонсувала підвищення плати за проїзд у громадському транспорті. Продажні та поки що нерозстріляні чиновники завуальовують це рішення у необхідність оновлювати рухомий склад та оплачувати заробітну плату працівникам. Але в дійсності, комунальні транспортні підприємства просто приховують всю бухгалтерію, документи про грошові надходження та видатки. Це дозволяє їм маніпулювати фактами і продовжувати грабувати киян та гостей міста.

9 травня – В німецькому місті Аахен, Президент України зустрівся з президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

10 травня – в тому ж самому місті Петро Порошенко зустрінувся з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

При проведенні таких зустрічей другорядною метою є уточнення спільних дій по міжнародній політиці. Першочерговим та головним є узгодження бізнесових питань тих груп, інтереси котрих вони представляють. За чотири роки президенства наш гарант здійснив вже чимало таких зустрічей – в результаті капіталізація тільки його бізнесу зросла втричі, а населення України в жопі.

17 травня – МВФ вимагає від уряду України підвищити ціни на газ для населення. Про це у Вашингтоні заявив директор Департаменту комунікацій Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс. Він сказав наступне “…ціни на газ для домогосподарств в Україні не змінювалися два роки, незважаючи на значне зростання міжнародних цін. Ми вважаємо важливим, щоб ціни на газ визначалися ринком згідно з реформами…”.  Це відверте та неприховане втручання в внутрішні справи незалежної та суверенної України. Складається враження, що цій падлюці Джеррі Райс глибоко байдуже на пересічних українців, які і так ледь зводять кінці з кінцями.

21 травня – Уряд Швеції почав розповсюджувати інструкції про послідовність дій громадян на випадок кризи або війни. Це вперше за 50 років, коли інформаційний буклет отримають усі 4,8 мільйонів шведських домогосподарств.

На 20 сторінках інструкції викладені поради та рекомендації, як забезпечити себе такими речами, як: їжа, вода, тепло; що означають певні попереджувальні сигнали; де знайти найближче бомбосховище та як долучитися до тотальної оборони країни.

Подібні листівки розповсюджували у Швеції в 1943 році, в розпал Другої світової війни. На той час країна зберігала нейтралітет. До 1961 року буклети з оновленнями регулярно розсилалися по країні, а представники місцевої влади отримували такі методички до 1991 року.

Швеція не є членом НАТО і її громадяни високо цінують свій позаблоковий статус та розраховують на власні сили.

Населення Швеції 9 млн. 300 тисяч людей. Збройні сили країни нараховують 53 тисячі людей та понад 570 тисяч військових у запасі. Через розгортання Другої Холодної Війни  уряд Швеції планує до 2035 року збільшити чисельність збройних сил до 120 тисяч людей та збільшити бюджет з 6,5 до 13 млрд. $.

Уряд Швеції конкретно не повідомив, до чого саме, готують своїх громадян розсилкою даної інструкції, проте в буклеті чітко вказано – “Якщо Швецію будуть атакувати, то ми ніколи не здамося та продовжимо боротьбу за будь-яких умов. Будь-яка інформація про те, що спротив припиняється, є неправдивою”.

Навчання військовослужбовців у Швеції

22 травня – Сирійські урядові війська, вперше з 2011 року, повністю звільнили столицю Дамаск від іноземних найманців. Район міста Хаджар Аль-Асвад залишався останнім передмістям Дамаска, яке перебувало під контролем бойовиків “Ісламської держави”. Відступаючи бойовики спалювали транспортні засоби, адміністративні будинки, технічні засоби та документацію.

Іноземні найманці та бойовики ІДІЛ зараз контролюють лише дві великі території на північному заході – звідтам їм надає допомогу Туреччина та на південному заході Сирії там підтримку надає Йорданія.

Околиці столиці Сирії Дамаску

22 травня – Якась маловідома іноземна організація, з пафосною назвою Європейський суд з справ людини, вирішила собі, що уряд України повинен зняти мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. По-перше, чому якась іноземна установа сміє свої побажання нав’язувати уряду суверенної країни? І по-друге, хай ця контора з такою гарною назвою захищає права та свободи простих громадян у західній частині Європи. Адже саме там права та свободи людини місцеві режими порушують з особливою цинічністю.

24 травня – Британська служба новин БіБіСі опублікувала інформацію про те, що Порошенко за зустріч з Трампом заплатив від 400 до 600 тис. доларів. Це ще раз підтверджує низький статус Пороха серед американського істеблішменту. Вони знають, що Порох це лишень дрібний та хитрий злодюга, який вводить населення своєї країни до зубожіння. І коли він доробить свою справу до кінця його так само підставлять і заберуть усе. Пороха не поважають не тільки в Україні але і в світі.

24 травня – Колишній керівник Адміністрації Президента України Борис Ложкін став головою Єврейської конфедерації України. Метою діяльності цієї організації є відтворення єврейського національного укладу життя в Україні та, серед іншого, захист економічних та бізнесових інтересів членів конфедерації. Можна не сумніватись у тому, що здобувши безцінний досвід роботи у Адміністрації Президента, Боря Ложкін чудово справиться і з цими завданнями на новій посаді.

25 травня – Ілон Маск власник автомобільної компанії Тесла та космічної компанії SpaceX анонсував створення сайту з назвою “Pravda”. Мета сайту оцінювати рівень довіри до публікацій, редакторів та журналістів. У зв’язку з цим планувалось придбати домен з відповідною назвою, але оскільки такий домен вже використовується українським інтернет-ресурсом, то Маску довелось задовільнитись доменом “pravduh.com”. Причина по якій він вирішив використати саме українське слово “правда” для назви свого сайту залишилась без пояснень.

25 травня – Іноземні чиновники продовжують по хамські пхатись у внутрішні справи незалежної України. Цього разу, така собі, відома панянка Фредеріка Могеріні без страху бути посланою, заявила, що Брюсель очікує від Києва прийняття закону про антикорупційний суд, відповідно до редакції Венеціанської комісії (хто така ця Венеціанська комісія це тема окремої статті, але і вони ще будуть послані).

Що таке Антикорупційний суд і навіщо він створюється?

Згідно українського законодавства розгляд кримінальних справ проти чиновників за корупційні діяння здійснюється у вже існуючих судах. Але там рівень корупції сягає таких самих висот, як і у Верховній Раді. По факту, діючі суди, всіх рівнів, перетворились на аукціони – де рішення продається тому хто більше заплатить.

Для просування своєї експансії чиновникам ЄС, місцеві суди потрібні слухняні. А очистити корумповані діючі судилища вони не мають, ані можливості, ані бажання. Тому “єесівці” підійшли до питання творчо – створити ще один, але вже “Антикорупційний суд”. Насправді антикорупційного там нічого не буде. Цей орган буде прибирати опонентів діючого режиму, таке собі вибіркове правосуддя. Будуть саджати тільки тих хто не в команді єврофілів та ліберастів.

Наші ж злочинці при владі і ніби не проти, але хочуть мати владу над таким дієвим інструментом вибування з гри “неугодных”, щоб часом їх самих не запроторили в каталашку.

І тут саме цікаве. Боротьба триває за механізм контролю над цим каральним інструментом. ЄС вимагає, що при призначенні суддів, якісь незрозумілі міжнародні експерти матимуть право “вето”. Українські ж клептомани воліли б це право залишити за собою.

Ось нелюди і товчуться з цього приводу.

29 травня – Психічно хворими та неадекватними керівниками Генеральної прокуратури та Служби безпеки було здійснено, так зване, інсценування проведення операції. Здійснення такої, заздалегідь провального заходу говорить, або про низький рівень адекватності у керівництва країни, або про свідоме бажання дискредитувати Україну. Схоже на поєднання обох варіантів. Країни з Західної Європи вже засудили проведення такого дійства, що на їх думку підриває довіру до України.

Зазначимо іще одне – обвинувачуваний в цій справі Борис Герман вже давно співпрацює з контррозвідкою, яка є в складі СБУ. Це важлива деталь, яка наочно демонструє, що з ґебетньою не можна мати справу – спочатку будуть використовувати Вас в своїх цілях, а потім підставляють заради отримання якоїсь вигоди.

31 травня – Триває місяць як війну, з попередньої неадекватної назви “АТО” обізвали “ООС”. Для наших воїнів по факту нічого не змінилось – війна як шла так і йде. Український народ продовжує втрачати кращих синів та доньок на цій війні. А у Києві, режим внутрішньої окупації, що ворожий до всього українського, продовжує заробляти на війні. Внутрішньо-окупаційний режим це не якесь ефемерне нікому не відоме чудовисько. Це вичерпний перелік прізвищ: Порох, Яцик, Гройсман, Авакян, Турчинов, Парубій, Гонтарева-Сатановская, Супрун-Доктор Смерть, Грицак, Наливайченко, Муженко, Полторак, Гелетей…
Список ще не завершений. Можете долучитись до його повного складання…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *