Кокаїновий Лондон

“Велика Британія швидко перетворюється на найбільшого споживача кокаїну в Європі”- заявив місцевий міністр з питань безпеки країни.
Бен Воллес міністр з питань безпеки Великої Британії під час обговорення у парламенті стратегії уряду з подолання насильства доповів депутатам, що сучасні комунікаційні технології допомагають молоді торгувати наркотиками.
За словами міністра, смартфони й програми для шифрування даних дозволяють обходитися без посередників під час міжнародної торгівлі наркотиками.
“В інтернеті молодь замовляє наркотики, а злочинні групи доставляють замовлення до їхніх дверей наче пошту. Виробниками є албанські наркоторговці або навіть місцеві” – заявив він.

 

Конфісковані наркотичні речовини

Тож, у такий спосіб “Британія швидко перетворюється на найбільшого споживача кокаїну в Європі, адже тут є великий попит”.
За його словами, кокаїн більше не є привілеєм лише “яппі” (“золота молодь”), його дедалі більше вживають у сільських громадах.
Наприклад, у графстві Ланкашир конкуренція за наркоринок призвела до війни між різними бандами, які не могли поділити межі впливу.

Підготовлено за метеріалами БіБіСі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *