Про нас

П Е Р Е М О ГА – інформаційна аналітична служба руського роду

Ми команда патріотів Рідної землі. Команда, яка склалась досить спонтанно, з людей різного віку, за різними професіями, з дещо відмінним баченням шляхів зміцнення Української держави, проте неодмінно з єдиним баченням майбутнього України! Майбутнє де народ України єдиний, заможний, духовний! Майбутнє де ми переможці!

Назва “Перемога” не випадкова. Як казав Конфуцій: “Світом правлять знаки та символи”. Відштовхуючись від езотеричних та духовних вчень ми вирішили не чекати далекого майбутнього, яке завжди буде “завтра”. Ми вирішили творити наше спільне майбутнє тут і зараз! Тому і перемаги нашому народу потрібно тут і зараз. Творення майбутнього відбувається сьогодні!

І хай Вас не лякає те, що інформаційна аналітична служба саме руського роду. Речі потрібно називати своїми іменами. Війну треба називати “війною”, а не так званою, “операцією”.  Фінансовий геноцид проти наших громадян потрібно називати саме “фінансовим геноцидом”, а не “реформами банківського сектору” або “оптимізацією комунальних тарифів”. Інакше будемо мати те, що маємо.

Ми нащадки Київської Русі! Ми русичі!