367-ма кримінальна стаття для Авакова і Гройсмана

Ворог України та злочинець Гройсман діючі в змові з ще одним ворогом України та злочинцем Аваковим шляхом обману та використовуючи займані посади нав’язали в нашій державі придбання зношених 55 вертольотів французької компанії Airbus Helicopters. Дані вертольоти використовувались тривалий час в Канаді, після аварії одного з вертольотів в 2016 році в Норвегії їх використання було обмежено. Пізніше їх запропонували Польщі, проте поляки відмовились. Окрім придбання самих літальних апаратів, уряд нашої країни вимушений буде витрачати кошти на створення бази технічного обслуговування цих машин.

За інформацією Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції справжня ціна вертольотів на 200 млн. євро менша ніж вказано в контракті.

Для придбання цієї непотрібної та старої техніки іноземці надають кредит у сумі 550 млн. евро. Віддавати кредит українцям доведеться з відсотками.

Штурмові Мі-24 та транспортні Мі-8 під Бродами

Для перемоги у війні нашим збройним силам так необхідна штурмова, бомбардувальна та винищувальна авіація. І замість того аби вкласти кошти у модернізацію вже наявної техніки, що суттєво дешевше і було б реальним залученням грошей в розвиток українського ВПК, злочинці при владі воліють виводити валютні ресурси за кордон.

Нагадаємо, що на території авіаційних полків, що розкидані по всій країні, під відкритим небом ржавіють військові літаки та вертольоти. За оцінками експертів у нас на аеродромах знаходяться від 90 до 120 винищувачів, бомбардувальників, штурмовиків різних модифікацій конструкторських бюро Сухого та Мікояна та близько 80 вертольотів різних модифікацій КБ Міля.

 

 

 

 

 

Сучасні війни, в яких воююча сторона прагне досягнути швидкої перемоги і зменшити людські та матеріальні втрати, ведуться з використанням високоточної ракетної зброї та військової авіації. Судячи з того, що чинить керівництво України така мета не стоїть…

Винищувачі-бомбардувальники Су-24 просто неба на авіабазі під Білою Церквою.

 Військово-транспортні вертольоти Мі-8 та бомбардувальники Су-24 на авіабазі Болград, що на Одещинні. При ремонті та модернізації цієї військової техніки вона могла б бути використана для пришвидшення перемоги України у війні.

Згідно ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України службова недбалість, невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх обов’язків, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Як бачимо існують всі підстави для усунення вищеназваних персонажів від обіймання посад із подальшим притягненням до відповідальності згідно чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *