Липень. Аномалія погоди і не тільки

14 липня – ворог України та злочинець Гройсман діючі в змові з ще одним ворогом України та злочинцем Аваковим шляхом обману та використовуючи займані посади нав’язали в нашій державі придбання зношених 55 вертольотів французької компанії Airbus Helicopters. Дані вертольоти використовувались тривалий час в Канаді, після аварії одного з вертольотів в 2016 році в Норвегії їх використання було обмежено. Пізніше їх запропонували Польщі, проте поляки відмовились. Окрім придбання самих літальних апаратів, уряд нашої країни вимушений буде витрачати кошти на створення бази технічного обслуговування цих машин.

За інформацією Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції справжня ціна вертольотів на 200 млн. евро менше ніж вказано в контракті. Для придбання цієї непотрібної та старої техніки іноземці надають кредит у сумі 550 млн. евро. Віддавати кредит українцям доведеться з відсотками.

Для перемоги у війні нашим збройним силам так необхідна штурмова, бомбардувальна та винищувальна авіація. І замість того аби вкласти кошти у модернізацію вже наявної техніки, що суттєво дешевше і було б реальним залученням грошей в розвиток українського ВПК, злочинці при владі воліють виводити валютні ресурси закордон.
Нагадаємо, що на території авіаційних полків, що розкидані по всій країні, під відкритим небом ржавіють так необхідні військові літаки та вертольоти. За оцінками експертів у нас на аеродромах знаходяться від 90 до 120 винищувачів, бомбардувальників, штурмовиків різних модифікацій конструкторських бюро Сухого та Мікояна та близько 80 вертольотів різних модифікацій КБ Міля.

Згідно ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України службова недбалість, невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх обов’язків, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
Як бачимо існують всі підстави для усунення вищеназваних громадян від обіймання посад із подальшим притягненням до відповідальності згідно чинного законодавства.

15 липня – У Росії завершився Чемпіонат Світу з футболу. На фінальному матчі між збірними командами Франції та Хорватії присутні були президент Франції, Хорватії та Росії. За офіційними даними біля п’яти тисяч громадян України відвідали різні матчі. Проведення найпопулярнішого спортивного свята дозволило РФ підняти свій авторитет на міжнародному рівні.

16 липня – В Гельсінкі відбувся перший саміт президента США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна. Говорили за зачиненими дверима і досягнуті домовленості не озвучувались. На спільній прес-конференції, після закритих перемовин, говорили загальними та абстрактними фразами про безпеку у світі, в Сирії, про необхідність покращення взаємних відносин, про проблеми Трампа в США, але жодного слова про Україну – це чіткий сигнал, що досягнуті по Україні домовленості, на їх думку передчасно озвучувати. Наслідки таких домовленостей ми можемо взнати мінімум через 5 – 7 місяців… головне щоб пізно не було…

21 липня – В Москві пройшло свято боксу – фінальний бій за перший в історії Кубок Мухамеда Алі. Український боксер здобув у двобою переконливу перемогу. Промоутерська боксерська компанія “Кей Ту Промоушнз” з її гендиректором Олександром Красюком та власником Віталієм Кличко не змогли/не захотіли наполягти на проведенні бою в іншій країні. Росіянам вдалось обставити так умови, що у випадку відмови українського боксера виходити на ринг, фінальний бій  відбувався б в любому випадку – з ним, чи без нього – на заміну Олександру Усику готували переможеного ним латвійського боксера. Як бачимо спорт продовжують використовувати в політичних цілях. З політичної точки зору перемогу здобув Кремлівський агітпром. Рішення, чи спортсмени є заручниками війни та політичного протистояння чи повинні займати принципову позицію, на совісті кожного.

Олександр Усик після оголошення перемоги

23 липня – Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров та Начальник Генштабу  Міністерства Оборони РФ Валерій Гєрасімов відвідали Єрусалим де зустрілись з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Говорили про Сирію та все інше.

24 липня – Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров та Начальник Генштабу  Міністерства Оборони РФ Валерій Гєрасімов відвідали Берлін де зустрілись з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Говорили про Сирію і Україну.
Потім, в той самий день ці двоє росіян полетіли до Парижу та провели зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном та міністром закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном.

Причому сам візит росіян проходить в абсолютно безпрецедентному форматі – міністр закордонних справ і начальник Генштабу. А щільність поїздок та такі столиці візиту говорять, що мова йде про широкомасштабні домовленості. Хоча про що саме торгуються та до якої доходять згоди не повідомляється.
Принагідно нагадаємо, що з початку війни, з 2014 року, на громадянина Гєрасімова було покладено санкції ЄС, які зокрема передбачають заборону в’їзду до країн Західної Європи. Як бачимо за деяких умов дозволяється класти на санкції ЄС.

За спиною України відбувають переговори про які ми нічого не знаємо. З великою вірогідністю можна стверджувати, що спусковим гачком став саміт Трампа і Путіна в Гельсінкі – де за зачиненими дверима домовились діяти щодо нашої держави по певному алгоритму, а на самій прес-конференції вирішили ці домовленості не озвучувати.
Це не говорить про силу російської дипломатії – це говорить про слабкість Порошенка та Клімкіна на міжнародній арені. Їх ніхто всерйоз не сприймає, їм згори спускають вказівки. Для нас, українців, це чіткий сигнал того, що треба міняти цих недоумків і ставити сильних та мужніх людей, які будуть відстоювати наші інтереси. Інакше невігласи при владі остаточно розвалять країну, втічуть на літаках в далекі краї, а нам тут жити…

25 липня – Державний департамент США оприлюднив офіційну декларацію про невизнання Сполученими Штатами анексії Криму Росією. Ця декларація закріплює політику США по відновленню територіальної цілісності України, а також закликає Росію поважати міжнародне право і припинити окупацію Криму.
Такий крок державного секретаря Майка Помпео можна розглядати, як дію на противагу Трампу в його намірах замиритися з Путіним.

30 липня – Президент США Дональд Трамп заявив, що у спеціального  прокурора Роберта Мюллера, який розслідує ймовірну змову між виборчою кампанією Трампа і Росією, є конфлікт інтересів з ним. Якщо тему конфлікту інтересів Трампу вдасться розкрутити, то це можна буде використати для зняття Мюллера з посади. Протистояння у владних колах США загострюється.

Погода

Місяць липень видався з аномальною погодою не тільки для України, але і для всього світу. Протягом липня дослідники зафіксували понад 118 випадків історичних рекордів аномального підвищення температури. За інформацією Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США максимальне підвищення температури повітря в тіні спостерігалося в Японії – 23 липня стовпчики термометрів показали +41 градус Цельсія. Це вважається новим світовим рекордом. Крім того, спекотне літо спостерігається в прохолодних країнах. Так, у Норвегії, Швеції та Фінляндії була зафіксована температура +32 градусів Цельсія.

Україну штормило наче ми у тропічному кліматі – то спека, то парить, то страшенні зливи, з грозами та поривами вітру.

Повіні

В Японії через повіні у восьми префектурах загинуло 94 людини, 58 людей зникли безвісти, евакуйовано півтора мільйони громадян. Не оминули повіні і Китай.
На сході США тижневі зливи викликали повені. Також через численні зливи повіні були і у Румунії.

Повінь у Хьюстоні

Пожежі

На заході США, в штаті Каліфорнія, від однієї з найбільших пожеж загинуло 5 людей, 17 вважаються зниклими безвістей, згоріло більше п’ятисот будинків, евакуйовано 37 тисяч осіб.
Греція постраждала від найбільш смертоносної лісової пожежі у Європі, за більш ніж століття. Загинула 91 особа, 25 людей вважаються зниклими безвістей.

Пожежа у грецьких лісах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *