Чи ще існує Україна в «Бурштиновій Народній Республіці»?

Вранці 17 червня, у Рівненські області сталася чергова сутичка між правоохоронцями та загонами самозахисту шукачів бурштину. З потрощеними машинами, стрільбою та пораненими.

У прес-відділі Національної поліції Рівненської області повідомили, що працівники поліції 17 червня близько четвертої години ранку виявили групу людей, котрі за допомогою двох мотопомп видобували бурштин-сирець.
Судячи з дуже коротких повідомлень, можна зробити припущення, що поліцейські виконували запланований рейд або діяли отримавши оперативну інформацію від інформатора. Загони самооборони шукачів бурштину зустріли поліцію в готовності, адже мають власну відлагоджену систему оповіщення.


В результаті протистояння десятьом поліцейським довелось покинути місце бою, їх машини було перевернуто та побито. Троє поліцейських отримали забої, садна та травми голови, але їх життю нічого не загрожує. Той факт, що поліцейські відносяться до особового складу Черкаського підрозділу поліції свідчить про хитку ситуацію і неспроможність впоратись з проблемою силами місцевих правоохоронців.


Також обома сторонами конфлікту було задіяно бойову стрілецьку зброю. Як наслідок – двоє місцевих мешканців звернулись до медпунктів з вогнепальними пораненнями ніг.

Конфліктна ситуація вже давно назрівала. Ще діючий в Україні ворожий та злочинний режим, систематично здійснює фінансовий геноцид українців, тому деякі громадяни на власний ризик почали добувати бурштин, обходячи заборону такої діяльності. Зневірені в існуючій владі, люди вимушені піти на нелегальний видобуток бурштину аби прогодувати свої сім`ї. Свого часу, всім відомі, 450 покидьків не спромоглися зробити видобуток бурштину легальним і встановити адекватну ціну на ліцензію, тим самим погіршуючи ситуацію та закладаючи серйозні конфлікти у майбутнє.

Раніше повідомлялось, що добувачі бурштину на під’їзді до кар’єрів вставили власний контрольно-пропускний пункт, шлагбаум та охорону.

Як бачимо нелюди при владі своєю діяльністю та бездіяльністю роздмухують протестні настрої в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *