Закулісні ігри столиці

Ганебне протистояння між Порошенком і Аваковим вийшло з закритого, кабінетного рівня на рівень проплачених олігархічних ЗМІ. Інколи, дехто з них може навіть назвати Порошенка чи Авакова “найвпливовішими людьми країни”. Насправді їх вплив розповсюджується тільки на розкрадання державних коштів і єдине на, що вони спроможні, максимум це затовкти, посадити, вбити якогось громадського активіста або опозиційного журналіста, наприклад – Шеремету. На цьому їх впливовість вичерпується. І Порошенко, і Аваков, елементарні злочинці, так як у всіх на очах успішно прокручують злочинні операції, що приносять обом нечуване збагачення.

На сьогодні нелюди при владі вже без страху і не соромлячись узгоджують злочинні діяння

У 2015 році МВС оголосив тендер на виготовлення 6 тис. рюкзаків. У тендері взяли участь дві фірми “Дніпровенд” і “Плігачев”. Сума замовлення становила 14,5 млн. гривень. Незважаючи на очевидність, що “Дніпровенд” прокладка, не має виробничих потужностей, не має досвіду у виготовленні спорядження, перемогла саме вона. Обличчям цієї фірми був Володимир Литвин – дружбан обох Авакових і батька, і сина. Гроші були переведені і частково переведені в готівку. Рюкзаки теж були пошиті, але меншими за розміром, а ціна їх виявилася вище за ринкову.

Всі пам’ятають запис в кабінеті де Чеботарь – тодішній заступник міністра внутрішніх справ і Олександр Аваков обговорювали угоду. Спочатку справу про рюкзаках було зареєстровано Генпрокуратурою, після чого Шокін скинув його військовому прокурору, а той, у свою чергу, навесні 2016 року, передав його НАБУ, де вона й почала “нудитися” в очікуванні свого часу. Два роки по цій справі ніхто не давав ніяких команд, нікого не затримували і не притягали до відповідальності. А саме зараз її використовують, як привід, для того аби нанести удар по ОПГ Авакова.

І ось, час настав. Порошенко відбуває з візитом до Саудівської Аравії, де домовляється про життєво важливе – про зниження вартості віз для українських громадян. Напевно, там тепер теж дешева робоча сила знадобилась. Чи може нашим пенсіонерам набридло літати до Відня на оперу і всі вимагають від Пороха спростити переліт до Азії?

А, тим часом, сина Авакова заарештовують. НАБУ ще хотіло провести обшук в харківському логові Авакова за адресою вул. Мироносицька 22, але міністр спрацював на випередження “виявилося”, що за цією адресою закладена бомба. Поліцейські беруть весь квартал в оточення і готуються битися зі спецназом НАБУ в “дорогих шкарпетках”, але ті за вказаною адресою не з’явились. Шмону в логові вдалось запобігли.

Пізніше, вже в Солом’янський суд, Ківа приводить п’ять десятків відгодованих і натренованих “активістів”. Картина страшна на багатьох рівнях – від візуального спостереження самого Ківи до розуміння того, що суди це фуфло і будь-який дегенерат з підмогою, може продемонструвати свою силу не тільки в самих судах, а й у всій нещасній в країні, де вже давно панує беззаконня і безкарність. І, нарешті, ще один хід конем від Авакова під Верховним Шапіто він знімає нацгвардійців. Це можна розтлумачити, як натяк “будеш пресувати, залишишся без захисту”.

Затишшя-договірняк між двома ОПГ став очевидним, коли поліцейське оточення зняли зі свого харківського логова; люди Ківи залиши, так званий, суд; а юний мажор вийшов під “чесне слово”. Поки, що, на невеличкий проміжок часу наступає пауза. Але вона може бути перервана в будь-який момент. Ніч “довгих ножів” може настати одночасно, і очікуваано, і несподівано.

Можливих варіантів розвитку подій небагато, їх вичерпна кількість і всі вони невтішні.

Пепо дійсно хоче узурпувати владу, але Аваков застряг у нього кісткою в горлі.  Ймовірно чоколядова жаба зробить наступний крок під назвою “диктатура”. До цього часу “гаранту” доводилось рахуватись з грубою силою. Як не як, а все-ж-таки поліція охороняє діючий режим. Він розуміє, що при знятті Авакова в МВС почнеться безлад і нікому буде охороняти злочинну систему від власного народу. З іншої сторони Педро може залучитись підтримкою деяких військових, СБУ під проводом Грицака і влаштувати такий собі, ніби переворот, за лекалами Ердогана.

Але і головний поліцай не пальцьóм роблений. Справедливий народний протест Аваков завжди зможе посилити своїми відгодованими радикалами. Ображений Аваков – це страшний Аваков. Може ввімкнутися «лічняк» – він не той типаж, аби дати з собою таким чином поводитися – може почати діяти швидко і жорстко.

І саме такий сценарій може послужити початком, детонацією процесів по остаточному розвалу  нашої країни. Якщо до цього ведуть потужні світові гравці то це кепсько. Звичайним людям, громадянам України, треба усвідомити загрозу знинщення, об`єднюватися, валити обидві ОПГ! Тільки так! Тільки не прораховані дії можуть перемішати карти нелюдям, що ведуть український народ до загибелі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *