Божевільна влада

Микола Княжицький з Народного фронту породив статтю. Мене вразило, що члени цього політичного неподобства під назвою “Народний Фронт”, величають себе фронтовиками, навіть без лапок. Чи не помилилися вони? Фронт на сході, в Раді – інша війна за потоки, схеми і бабло. «Фронтовики» хєрові … Крім того, цей Княжицький написав дослівно ось що: «… Вони і були основною рушійною силою Майдану. Яценюк був його обличчям, Турчинов – стратегом, Парубій – оборонцем, Аваков – тактиком і Мартиненко – фінансистом».

Вся ця команда, яку описав цей «член НФ» (а чого раптом Пашинського забув?), Була подвійним дном Майдану. За спинами тих, хто горів на барикадах і гинув від куль, в тому числі, і в спину, ця команда зраджувала і продавала Майдан. І ця компанія душогубів з неіснуючим рейтингом зараз, в неіснуючої коаліції, править Україною.

Він також пише, що Порошенко прийшов до влади в результаті «Віденського змови» за підтримки Кремля. Ну, ми це і без Княжицького знаємо. Ми також знаємо, що Турчинов і Аваков – «стратег і тактик Майдану» – благополучно злили Крим і Донбас тому ж Кремлю.

Зграя тупих і жадібних політиків, які намагаються вбити власну країну

Навіщо я так детально переказала черговий епізод серіалу з Банкової? Щоб прокричати вам – «народ, вони всі божевільні!» В країні, яка, воює проти їх «заклятого» друга Путіна, це страшно! Страшно мати божевільну владу … Чому до нашої свідомості не дійшла одна неймовірна, але правдива цифра – на фронті, від небойових втрат, за роки війни загинуло понад 10 тис. Захисників! Хтось підрахував – більше восьми осіб в день! Янукович знищував армію по-своєму, ці знищують армію в буквальному сенсі слова. Сірими кардиналами при президенті Порошенко залишаються Медведчук і Льовочкін, які продовжують ділити країну. Я навіть не буду коментувати спробу захопити сотки військового аеродрому в Одесі.

Знаєте, є речі, які народи собі не прощають. Одні живуть з вантажем на душі, інші каються. Ми, українці, занадто багато собі прощаємо. Собі і своїй владі. Ми пробачили собі і їм Небесну Сотню, Крим, Донбас, Іловайськ, ДАП, Дебальцеве, Мінські договорняки, вісім смертей в день, безмірну і безмежних корупцію під час війни, девальвацію гривні під час війни і збільшення тарифів під час війни. Ми зрадили не тільки мертвих, ми примудрилися віддати самих себе. А, поки ми жрем попкорн, ця божевільна влада вже готує відразу кілька чергових злочинів проти свого народу і країни. Перш за все, це амністія і легітимізація вбивць і бандитів з ЛНР і ДНР. Саме тому гаранту знадобився генпрокурор-кум, тільки йому він може довірити втілити в життя путінський “мирний” план. А потім буде приватизація землі. А до цього буде диктатура …

Тих, хто виходить під Раду і протестує, впливові люди з Вінниці і з Харкова, а, також, їх раті, армії і пропагандисти, називають “блазнями”. Одні сидять по домівках і пишуть, що «нічого не буде», що на цей раз «нічого не вийде». Інші принизливо називають табір протестувальників «Міхомайдан». А треті говорять про те, що вони за Саакашвілі, і за Семенченко. Все це нісенітниця собача!

Ми з вами піддалися на пропаганду “впливових людей”, в черговий раз зрадивши себе. Ми до сих пір так і не зрозуміли, що об’єднання – наш єдиний порятунок, яке нам чомусь, восени 2017 року, так конче необхідне.

 

Витяг зі статті Олени Ксантопулос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *