Хід конем під Верховною Радою

Ввечері 30 жовтня Національна гвардія за наказом міністра Авакова почала згортати контрольно-пропускні пункти біля Верховної ради і з ранку вже було демонтовано частину металевого паркану і повністю виведено особовий склад загонів Національної гвардії України.

Є підозри, що на такий крок очільники МВС вдалися розуміючи, що рядові бійці Нацгвардії і їх безпосередні командири не виконуватимуть злочинних наказів і не атакуватимуть Революційного табору. Адже особовий склад Національної гвардії живе в таких самих умовах, як і весь народ, тому розділяє вимоги протестувальників.

За таких умов істоти з Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів вирішили зробити несподіваний крок – зняти гвардійців, демонтувати металевий паркан і натравлювати куплену “тітушню” на людей, які виступають проти режиму.

Люди у Революційному таборі зорганізували охорону та на місці демонтованого металевого паркану, встановили дерев`яні розмежувачі. Координатор табору Іван Слободяник повідомив про готовність орендувати частину паркану котра ще не демонтована і прикриває табір зі сторони Маріїнського парку – це допомогло б захистити табір від нападів “тітушок”. Пропозиція направлена до керівництва Нацгвардії, але відповіді ще не отримано.

Станом на 15:00 годину 31 жовтня поступала інформація, що в центральній частині Києва, неподалік від Верховної Ради курсують загони “тітушні” чисельністю до 30 чоловік. При чому переодягнуті у військову форму.

Досі лишається велика загроза провокацій зі сторони Пороха-Авакова проти Революційного табору таких як вчинення бійок, підпал, підкидання заборонених речовин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *