Вторгнення у маєток Ротшильдів

Злочин було скоєно у вівторок, 24 січня 2017 року, неподалік від Парижа – в департаменті Сена і Марна. Невідомі пробралися у сімейний палац Ротшильдів та під виглядом банального кримінального пограбування викрали цінні документи.

Палац Ротлшильдів поблизу Парижа

Аби завуалювати це на звичайну крадіжку, зловмисники прихопили із собою знайдені прикраси та готівку. Оприлюднена загальна вартість коштовностей та кількість готівки становить близько 400 тисяч євро.

Представників родини Ротшильдів в момент пограбування не було вдома. Першими сліди злочину виявили працівники маєтку, ввечері, об 22 годині.

Едуард Родшильд (Eduard Rothschild)

Едуард Ротшильд очолює наглядову раду банку Rothschild & Cie. Він також є співвласником великої паризької газети Liberation.

Припускається, що серед викрадених документів знаходились внутрішнє сімейне листування, номера банківських рахунків, архіви грошових переказів, данні про “кишенькові” фонди та інші документи, що пов’язані з фінансово-політичною сферою.

На переконання експертів проведення таких складових ланок операції як:

1.) обізнаність графіку роботи працівників маєтку та знання про наміри і робочий розпорядок мешканців;

2.) приховане спостереження за палацом;

3.) уникнення потрапляння в поле зору приватної служби безпеки відомого банкіра;

4.) чітке володіння інформацією про місцезнаходження документів;

5.) бездоганне загальне планування вторгненням

– все це говорить про високий професіональний рівень людей, які здійснили цю операцію.

Суперництво і боротьба за владу між різними потужними фінансово-економічними групами завжди точилась і завжди була жорсткою. Проте відкрите вторгнення у фамільний маєток і викрадення конфіденційної інформації дуже чітко сигналізує про критичне загострення боротьби між владними елітами.

Внутрішні покої палацу Ротшильдів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *