В Україні неадекватне та маразматичне керівництво?

Сьогодні, 3 серпня 2016 року, президент України П.Порошенко підписав указ про розвиток оборонно-промислового комлексу. Ніби на перший погляд непоганий крок але чому цього не було раніше?! В Україні вже майже два з половиною роки йде війна! Що вже забрала тисячі й тисчі людських життів! Чим займалися бюджетоїди в КМУ, РНБО та Ад.Президента весь цей час?

Черговим і вже давно типовим прикладом неадекватності політичного керівництва є, називати війну, так званою, антитерористичною операцією. І це незважаючи на те, що в офіційних документах чітко вказується, що Росія – агресор! Це як таке можливе – по відношенню до України відбувається пряма агресія, з прямим вторгненням, а неадекватне керівництво продовжує щось там верзти про, про якусь операцію з терористами.

Подальший аналіз підписаного указу дозволяє стверджувати, що він являється черговою фікцією та створенням видимості начебто якоїсь проведеної роботи.

В підпункті 5, пунткту 1, вказуються на вилучення із переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, підприємств – учасників Державного концерну «Укроборонпром» та включення таких підприємств до переліку об’єктів права державної власності, що можуть бути корпоратизовані. Тобто, продовжується банальний дерибан. Ті ласомі шматочки оборонної промисловості, що не можна “приватизувати” вирішили привласнити шляхом “корпоратизації”.

В зазначеному указі йдеться в основному про розроблення законодавчих проектів, на протязі від одного до трьох місяців. В нас по-перше вже може не бути тих декількох місяців – за пвідомленням польских ЗМІ Росія нарощує ударну групу військ.

По-друге, як показує практика, ці законопроекти будуть місяцями вештатись по комітетах Верховної Ради і від них ніякої користі не буде.

Як бачимо ворожий режим Пороха-Сені-Гройсмана вміє тільки красти, підвищувати тарифи населенню, гарно говорити і створювати видимість якоїсь роботи. Як би вони ще не заважали нашим хлопцям захищати Батьківщину… але допомогу в організації Іловайського та іншого “котлів” їм ніхто не пробачив…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *