“Шапка на злодії горить !” 

Головний рагуль Верховної Ради України Андрій Парубій їздив до Литви і у Вільнюсі, під час зустрічі міністром закордонних справ Литви, заявив наступне: “У парламенті є більшість, уряд працює, ніяких навіть теоретичних передумов немає для оголошення позачергових виборів. Більшість фракцій таку ідею не підтримує“…цікаво, як його перекладали на литовську мову, адже Парубій ледве балакає українською, ніби недавно з дерева зліз?

Але стосовно нових виборів, то курво точно знає, що більше його не перевиберуть. Так само, як і всіх тих електронних декларантів – українському народові вони вже поперек горла стоять!

Хоча з іншої сторони у беззмістовності і непотрібності нових виборів є певне раціо. В парламенті після чергових виборів так само, як і в борделі, змінюються тільки шльондри, а правила “гри”, такса та послуги лишаються ті самі. Треба взагалі відмінити той клятий бордель, що зветься якоюсь там гілкою влади.

По факту за 25! років незалежності цей орган не зміг забезпечити заможність громадянам України, цей бордель є по суті розплідником корупції, депутати постійно порушують закон, з бюджету країни на них витрачаються шалені суми, результату від їх діяльності жодного, народ України в повному зубожінні – на гіляку їх усіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *