Протести стануть гарячішими!

20 грудня 2017 року КМУ затвердив нові правила використання спецзасобів Національною гвардією та поліцією.

Відтепер буде легальне застосування електрошокерів; засобів акустичного і мікрохвильового впливу – це вже щось екзотичне і шкідливість на організм людини ще до кінця не вивчено. Крім того, під прикриттям дозволених засобів, не варто виключати можливість використання іншого високочастотного випромінювання, що діє на психо-емоційну сферу людини.

Далі в переліку дозволеного йдуть світлошумові гранати; пристрої для відстрілу гумових куль – простіше кажучи по вас мають право стріляти зі зброї гумовими кулями.

Ще поліціянти та гвардійці мають право лупити по вас з водометів при температурі у натовпі +10 градусів (раніше при 0), що означає формулювання “в натовпі” не зрозуміло. Це, що пан поліціянт буде забігати в натовп з градусником і міряти температуру зажавши термометр в руці?

За новими правилами заборонено: тримати людину у наручниках більше ніж дві години, бити палками по голові, шиї, ключиці, статевих органах і по животу. А застосовування світлошумових гранат ближче двох метрів заборонено. Це не означає що захисники режиму не будуть кидати гранати при менших дистанціях. Будуть! Але в такому випадку ви пам`ятайте, що на то вже вони права не мали.

Влада почала трохи поважати протестуючий народ і дозволила для свого захисту використовувати бронемашини – тобто знають паскуди, що атошники з народом і на штучно створеній війні навчились влучно стріляти. Хоча очевидно, що і броня Пороха не врятує…

Згідно правили перед тим, як на вас все це будуть “виплескувати” владоохоронці зобов’язані не менше двох разів по гучномовцю попередити про це. Тобто після першого попередження не чекай другого!

Шкода, що захищати ворогів народу будуть засліплені українці. Це ті ж самі українці, що живуть серед нас, мають батьків, дітей, рідних і друзів. Але і в більшості народу не має іншого виходу. Влада здійснює постійний геноцид українського народу і ніколи вже зволікати! Можливо це в нас останній шанс!

Будемо гнати порохобанду! Іншого шляху в нас нема – тільки до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *