Програма деокупації України

Денис Абубакіров – активіст підрозділу спеціального призначення “Сонечко”, запропонував до розгляду проект Програми деокупації України. Ініціатором обговорення виступив Іван Пєтухов – голова Національної Асамблеї Громадського сектору України.

До обговорення долучились ряд інших громадських активістів та представників патріотичних організацій. Пропонуємо Проект до Вашої уваги.

 Програма деокупації України

Преамбула

Україна є фактично окупованою країною. Перебуваючи в режимі внутрішньої та зовнішньої окупації, українці змушені воювати на два фронти!

Режим внутрішньої окупації – це форма поневолення народу закритими, так званими, елітарними колами, при якій народу нав`язали неадекватну картинку світу та непритаманну систему цінностей. Режим внутрішньої окупації здійснює пограбування та прихований геноцид українського народу.

Режим зовнішньої окупації – військова агресія, вторгнення військ РФ на територію України та залучення при цьому громадян України, з деяких районів Донецької і Луганської області, у незаконні військові формування. Режим зовнішньої окупації став можливим при взаємодії та кулуарних домовленостей РФ з окупаційним режимом України.

Враховуючи вищезазначене пропонуємо шлях деокупації України за такими напрямками.

Ідеологічний

1. Україна це центральна європейська держава.

2. Українська нація є засновницею та материнською нацією більшості європейських націй.

3. Україна це держава створена українським народом.

4. Основною метою держави Україна є:

а.) створити умови для збільшення населення української народу;

б.) кожному громадянину створити умови для чесного та справедливого матеріального збагачення;

в.) кожному громадянину створити умови для культурного та духовного розвитку.

5. Держава Україна є правонаступницею Київської Русі, Війська Запорізького, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Карпатської України та Української Радянської Соціалістичної Республіки.

6. Відтворити забуті славетні сторінки історії, створити новий пантеон національних героїв, інформаційно-просвітницький потенціал держави скерувати на виховання нації переможців.

Політичний

1. Зусилля нової патріотичної команди, яка взяла владу і відповідальність на себе, направляються на розвиток україноцентричної моделі держави.

2. Україна відмовляється від нав’язаних зовнішньополітичних векторів руху на Захід або на Схід.

3. Зовнішня політика держави визначається виключно економічними, культурними, духовними інтересами українського народу та базується виключно на україноцентричній позиції.

4. Через відсутність дій щодо відбиття агресії РФ, відповідно до Конституції та Законів України визнати факт державної зради в.о. Президента України Турчинова О.В. та діючого Президента України Порошенка П.О. Використовуючи ст. 111 Конституції України ініціювати імпічмент у Верховній Раді України.

5. Відсторонити від влади військових та інших високопосадовців, які причетні до державної зради.

6. Визнати факт агресії Російської Федерації з визначенням дати нападу на Крим та Донбас.

7. Використовуючи досвід прибалтійських країн та Швейцарії створити систему “електронної демократії” з максимальною прозорістю роботи всіх державних установ.

Військовий:

1. У зв’язку з грубим порушенням, країнами-підписантами, Будапештського меморандуму, Україна виходить з даної угоди та залишає за собою право на відновлення військового ядерного потенціалу.

2. Військово-промисловий комплекс перевести у режим воєнного стану.

3. Розробка та прийняття на озброєння ЗСУ високоточної ракетної зброї, близької, середньої та далекої зони ураження з здатністю нести різні бойові заряди.

4. “Поставка на крило” всю винищувальну та бомбардувальну авіацію ЗСУ. Створення виробництва власних БПЛА.

5. Створення надійної системи Проти Повітряної Оборони.

6. Розвиток підрозділів кібербезпеки.

7. Розвиток військової робототехніки.

8. Створення багатофункціональних корветів для ВМС України.

9. Створення Мережі Територіальної Оборони за козацьким зразком. Це сприятиме підвищенню боєздатності країни, покращить самоорганізацію суспільства і відродить дух воїна в українському суспільстві.

Економічний:

1. Націоналізація підприємств, що мають стратегічно-важливе значення для держави.

2. Повернення до Державного Бюджету України незаконно отриманих коштів олігархів, корупціонерів, колишніх та діючих чиновників і політиків.

3. Відмова від податку на додану вартість, як такого, що гальмує економічний розвиток та зменшення загального податкового тиску.

4. Зменшення кількості ліцензій та дозволів. Спрощення вимог для ведення підприємницької діяльності.

5. Розвиток транспортної інфраструктури в широкому розумінні аби повністю використати географічне положення в центрі Європи.

6. Вихід з таких структур як СОТ, МВФ та Світовий банк реконструкції та розвитку.

7. Тимчасове призупинення виплати по раніше отриманим кредитам від МВФ, СБРР, до встановлення законності та доцільності отримання цих кредитів попереднім керівництвом України.

Даний проект Програми не є завершеним чи остаточним. Вільні та відповідальні громадяни України мають право внести свої доповнення та побажання до даної Програми.

Мета Програми сформулювати план дій, загальний стратегічний напрям діяльності людям, які прийдуть на зміну діючому режиму та готові ламати дану Систему.

Доповнення Ви можете надіслати особистим повідомленням у мережі Фейсбук, або до Дениса Абубакірова, або до Івана Пєтухова.

Денис Абубакіров: https://www.facebook.com/patriot.uk

Іван Пєтухов: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007866842864

Даний проект Програми вже не є власністю ініціатора її створення, а належить всьому народу України. Кожен вільний громадянин нашої країни вправі даний проект Програми взяти за основу та розробити власну Програму, зорганізувати навколо себе вільних і сміливих людей та самостійно чинити демонтаж діючої злочинної Системи.

З нами Перемога! Слава Нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *