Втручання МВФ у внутрішні справи України

Громадянин Швеції Йоста Люнгман, він же постійний представник МВФ в Україні, заявив, що МВФ наполягає на збільшенні ціни за природній газ для населення України. Громадянин Люнгман аргументував позицію МВФ тим, що це нібито “дозволить впровадити вільний ринок та стимулюватиме  реалізацію заходів по енергозбереженню”.
Якщо відкинути гарні формулювання дипломатичних висловів в котрі вони, як у яскраву обгортку загортають невигідні Україні рішення, якщо перекласти на людську мові, то це означатиме, що населення буде більш раціонально використовувати газ ­– ще ретельніше економити.
Раніше громадянин Люнгман наголошував, що нашому уряду варто готуватися до приватизації української землі при чому зняти всі обмеження.
Чи не забагато на себе бере цей Люнгман!? Він і ця, його незрозуміла, фінансова конторка! Хай би вертався до себе у Швецію і не ліз би до нас українців зі своїми псевдо-порадами…
Нині, поки ще догниваюча влада думає, виключно, про грабунок українського народу і, аби заручитися підтримкою міжнародних впливових груп, вдається до співпраці з МВФ. Але коли порохи, яценюки, гройсмани будуть викинуті з кабінетів і притягнуті до відповідальності, тоді новій команді патріотів треба буде переглянути діяльність МВФ в Україні.
Необхідно провести слідство на наявність втручання МВФ у внутрішні справи України та чи мало місце нав’язування рішень, що могли не відповідати інтересам українського народу. Проаналізувати всі кредити, що надані МВФ українським урядам, встановити їх доцільність та чи отримали українські громадяни вигоду від виконання урядом умов надання валютних траншів. Під час проведення слідства, до з’ясування всіх обставин, ватро тимчасово припинити виплату по кредитам МВФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *