Злочинці завдають удару по Укроборонпрому

Поки що діюча влада не вкладає кошти у розвиток державного авіабудівництва, а вирішило купувати турецькі безпілотні апарати.

Кримінальні злочинці, що тимчасово окупували керівні посади в державі Української Нації, підписали угоду про купівлю турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 (безпілотники) виробництва компанії Baykar Makina. Через жадібні вимоги київських чиновників щодо суми “відкату” перемовини тривали близько двох років.

Угоду підписано під час візиту Порошенка 3 листопада до Туреччини, також у змові взяли участь такі особи: Степан Полторак (Міністр оборони України); Олег Гладковський (перший заступник секретаря РНБО); Павло Букін (голова “Укроборонпрому”).

Аби упередити викриття про злочинне не задіяння  вітчизняних підприємств,  мордовладці запустили слухи, що розглядається можливість локалізації частини виробництва безпілотників Bayraktar TB2 на потужностях ДП “Антонов”, що входить до складу концерну “Укроборонпром”.

Станом на сьогодні, за майже п’ять років війни, не дивлячись на високу ефективність та дефіцит безпілотників, на озброєння Збройний Сил України не прийнято жодного безпілотника вітчизняного виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *