Перетасовка силовиків

6Указом Президента України № 244/2016 від 09.06.2016 призначенно нового голову Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) – Разінков Ігор Прокопович. Що правда з приставкою “тимчасово виконуючий обов’язки”.

Така приставка не дає можливості керівникам звільняти підлеглих керівного складу, проводити кадрові перестановки. Певно люди, що протиснули особу Ігора Разінкова ставлять перед ним задачу тільки підтримувати існуючий стан речей, без радикальних змін. Або хочуть поки що придивить, як працюватиме – якщо вислужиться, то порадують його повноцінним званням “начальніка”.

До того Ігор Разінков займав посаду Першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

За які заслуги Ігора Прокоповича підвищили не зазначається. Також невідомо чим завинив попередник Віктор Гвоздь, який пропрацював головою СЗРУ з 27 лютого 2014 до 29 квітня 2016. Напевно Віктор Гвоздь дуже “вдало” добував цінну інформацію про агресора і совїми діями “зміцнював” обороноздатність України.

Пам’ятаючи історію призначень шакала В.Гелетея, який забезпечив “котли” захисникам України і став потім начальником Управління державної охорони України, можна слідкувати за подальшими трудовими здобутками В. Гвоздя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *