ЄС продовжує відмовляти Україні у безвізовому режимі
10 червня 2016 року в Люксембурзі відбулось засідання Ради міністрів юстиції та внутрішніх справ країн-членів Європейського Союзу.
За словами державного секретаря Нідерландів Клааса Дейкхофа на засіданні не змогли прийти до спільної позиції щодо скасування візового режиму для України.
Як уточнив Клаас Дейкхоф, під час обговорення було відзначено прогрес в діях України за для лібералізації візового режиму, проте деякі країни Європейського Союзу не поспішають давати згоди, начебто через ще якісь труднощі. Але які саме проблеми чи труднощі не оголошують.
Держсекретар Дейкхоф відмовився назвати країни ЄС, які виступили проти прийняття позитивного рішення по безвізовому режиму для України. За припущенням оглядачів головними противниками була Франція, Німеччина та Італія.
Протилежну позицію зайняла Фінляндія. Державний секретар Фінляндії Оллі-Пеккі Хейнонен сказав, що Україна виконала всі взяті на себе зобов’язання і Фінлядія, не дивлячись на позицію інших членів ЄС, готова вже надати Україні безвізовий режим.
Ряд вітчизняних та західно-європейських екпертів відзначають, що питання про надання/ненадання Україні безвізового режиму лежить виключно у політичній площині. Тобто, ні економічних, ні міграційних перепонів тут немає. Навпаки від знаття візового режиму західно-европейські туристичні оператори очікують пожвавлення ринку в південних країнах – Португалія, Іспанія, Італія, Греція та в інших напрямках. Що в свою щергу позитивно повпливає на ринок транспортних послуг.
Але в політиків є своє бачення. Тільки їм відомо якими цілями вони керуються.
Нам постійно обіцяють безвізовий режим та вікриті кордони, проте це залишається тільки на словах. Українські політики в своїх брехливих промовах постійно обіцяють нам світле європейське майбутнє, але самі подорожують по світу з дипломатичними паспортами і тринькають крадені гроші.
Нагадаємо, що 3 березня 2016 року резидент Європейської комісії Жан Клод Юнкер повідомив, що Україна не стане членом Європейського Союзу в найближчі 20-25 років.
” Україна, безумовно, в найближчі 20 – 25 років не стане членом ЄС ” – наголосив Юнкер, виступаючи з промовою в Гаазі.