На нас чекає остання битва…

Цей рік – це останній шанс спробувати врятувати нашу країну. Нам з вами кинуто реальний виклик. Нам з вами, а не діючим владним злочинним угрупуванням в країні – вони вже пройшли точку неповернення і час їх падіння та загибелі невідворотній. Ми – це ті, хто ще не в полоні байдужості, ті кого влада ще не знищила, ми – це ті хто має здоровий глузд, та бачимо, що відбувається, ті в кого ще лишилась людяність, ми – це ті хто ще має в собі оту іскру надії та віри… в супереч усьому!

Ви всі, ми всі повинні чітко і ясно усвідомити одну просту річ – у наступні два роки світ буде змінюватися в такому швидкому темпі, а держава Україна почне отримувати такі удари, що вони можуть виявитися фатальними для країни у всіх сенсах.

Архаїчне, в своїй масі, “родово-общинне” суспільство цього не розуміє. І не зрозуміє. Залиште надії, що вдасться просвітити народ. На це не має часу, коли на країну йде фронтальний шторм з усіх сторін.

Цього не розуміє така ж, в своїй більшості і архаїчна еліта. Яка щиро вважає, що можна буде відмазатися черговим симулякром. Чи симулякр воєнного стану, чи якоїсь реформи, чи неіснуючої соціальної політики. Знову ж таки в масі своїй ця еліта не дивиться далі свого носа. Вона не тупа, вона просто обмежена в адекватній оцінці ситуації в наслідок займаної ними антагоністичної позиції до народу.

Ресурси вдачі вже вичерпані. Навіть така багата на інтелектуальні та природні ресурси країна, як Україна, має ліміти, обумовлені фізичними законами буття.

В нашій країні немає ніяких інших людей, які здатні змінити кардинально курс держави немає і буде. Це тільки ми з вами. Вже давно відбувся надлом, який щомісяця обумовлює фатальні зміни в демографії і економіці.

Тому в цьому 2019 році доведеться поставити на кон багато, якщо не все. Більше немає часу для фасилітації, мозкових штурмів, форумів заради форумів. Хтось з вас вирішить насолоджуватись останніми тижнями ілюзорного спокою. Але для розуміючих людей, сучасного покоління, настав час конкретних реальних організованих форм боротьби за владу та особистого порятунку країни.

 

Джерело тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *