Мобілізація у США

У Сполучених Штатах Америки провадиться поступова мобілізація та нарощування військової потуги. З огляду на те, що Америка і так являється країною з найсильнішими збройними силами, то посилення військової міці означає про наміри її застосувати.

20 жовтня 2017 року президент США підписав документ згідно якого Міністерство оборони країни буде мобілізовувати близько однієї тисячі пілотів військової авіації.

Протягом 2016 року керівництво Військово-повітряних сил США використовуючи бонусні програми та інші стимули намагалось повернути військових пілотів до служби. Проте такі заходи дали незначні результати.

Станом на сьогодні у ВПС США служить біля 1500 військових пілотів, але за словами речника Пентагону Гері Роса, цього не достатньо. “Ми передбачаємо, що міністр оборони делегує повноваження секретареві ВПС повернути “в стрій” біля 1000 пілотів, які перебувають у відставці, на термін до трьох років” – заявив Гері Роса.

Конгресмен Джон Маккейн, голова Комітету з питань збройних сил сказав – “Нестача пілотів – це повна криза, і якщо вона залишатиметься невирішеною, це ставить під сумнів здатність ВПС США виконувати свою місію”.

Яку, саме, місію пан Маккейн не уточняв, напевно він мав на увазі нести демократію у світ… За допомогою винищувальної авіації…

На Капітолійському пагорбі, сенатор Ліндсі Грехем, заявив, що боротьба проти Ісламської Держави, Аль-Каїди та інших терористів буде розширюватися. “Правила та методи боротьби з тероризмом за часів президента Обами були надто обмеженими та неефективними” додає сенатор Грехем. “Війна мінлива – продовжує Грехем – Ви будете бачити більше дій в Африці, більше агресії Сполучених Штатів у відношенні до наших ворогів. Рішення будуть прийматися не в Білому Домі, а в полі. І я підтримую таку конструкцію”.

Минулого місяця президент США продовжив стан національної надзвичайної ситуації, що було введено після теракту 11 вересня 2001 року. Цей стан дозволяє президенту використовувати національну гвардію і затримувати вихід у відставку діючим військовослужбовцям.

P.S. Поступова мобілізація є чіткою ознакою підготовки до війни. І навряд чи воювати збираються з бідними банановими республіками Африки. І в той час, як керівництво США розробляє соціальні пакети і бонусні програми для залучення військових на службу, керівництво України звітує про, так звану, “реформу” армії та регулярно виводять вкрадені мільярди доларів в офшори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *