Електронно-декларативна віддача

Як тільки злочинці з високих кабінетів оприлюднили свої декларації відразу, автоматично ця влада втратила легітимність.

Останніми днями увага українського народу прикута до декларацій, поданими народними обранцями та чиновниками. І пов’язана вона не з людською слабкістю рахувати чужі гроші, а з бажанням знати скільки конкретно накрали істоти, що зобов’язані працювати на благо всіх громадян України.

Те що чиновники всіх рівнів крадуть гроші різними безпосередніми-опосередкованими методами було відомо всім. Не знали лишень скільки саме накрадено.

Як тільки злочинці з високих кабінетів оприлюднили свої декларації відразу, автоматично ця влада втратила легітимність. Якщо ще в декотрих наївних та довірливих людей і були якісь сумніви, то зараз весь режим нелегітимний – народ цю мерзоту вже не підтримує!

Зрозуміло, що злочинці з провладних кабінетів не все подавали у електронні декларації. Записуючі туди дані вони прикидували, які суми, коштовності доведеться подавати, а які можна приховати. До декларації подано лише те, що важко приховати від податкової чи легко може буде вирахувано громадськими активістами. До офіційних електронних декларацій не потрапили суми, які точно не можна “світити” та те, до чого офіційно не докопаються так звані, правоохоронні органи. Тільки щоб в наступному році поясити звідки узявся новий “Бентлі”.

Якщо Ви хочете знати скільки насправді грошей накопичено хабарниками, то просто помножте зазначену в декларації суму на десять. В деяких випадках треба множити на п’ятнадцять, двадцять або ще більше – це залежить від посади злочинця. Це і будуть реальні статки корупціонерів…

Ще є одна цікава особливість. Перебуваючи на високих і не дуже високих посадах в державі вся ця корумпована бидлота дуже чітко усвідомлює, що уся банківська система це велика фігня. Яка по суті створена тільки для видоювання від населення грошей та на забезпечення деяких державних функцій. Оскільки всі банки контролюються персонами на кшталт Бєні, то і “світити” свою касу ці злочинці не хочуть. Тому дуже часто, ті хто не має власно банку, вкрадені у людей гроші зберігають готівкою, в заздалегідь продуманих тайниках.

До прикладу можна навести історію з московським полковником Захарчеком у якого на квартирі виявили готівкою близько 9 міліярдів рублів. Звичайно це не його гроші і факт такого затримання, з оприлюдненням, свідчить, що одна провладна злочинна група пояснює іншій провладній злочинній групі, що ви, хлопчики, по деяких питаннях неправі. Хоч це і у Росії але і в нас злочинний режим діє за тими ж принципами. Ще можна пригадати чутки, що Янукович тікаючи вивозив великі суми грошей готівкою… Всі вони в курсі, що банки це фігня і їм не довіряють.

Часто провладні тварюки тримають гроші в дома з чисто практичних міркувань. При необхідності відмазатись чи втекти, банк, або не зможе одномоментно видати всю суму, або буде вихідний день/нічний час, або конкуренти через прокуратуру/гебетню встигнуть прогнати рішення суду про замороження рахунків. Ось так несолодко доводиться переживати за накрадені статки. Тому часто чорна каса, в готівці, знаходиться в межах зручного досягнення. А й інколи взагалі розслабляються та великі суми тримають просто в тумбочці або під ванною в герметичному пакеті.

Але до них прийдуть… Ці кляті корупціонери, хабарники, можновладці на підсвідомості чи свідомо але знають, що рано чи пізно за ними прийдуть…

Коли існуючий бардак досягне апогею та некерованості, хвилю розплати ніхто вже не стримає. І ганебна мусорня, яка може тільки бити пенсіонерів за продаж картоплі з петрушкою, їм не допоможе і їх не врятує!

Чинуші сидять і тішаться з того, що їм вдалося обманути людей і не все подати до декларації. І тим часом народ записує у блокнот адреси їх квартир та маєтків.

danylyuk

Міністр фінансів Олександр Данилюк 

Вдома задекларовано 155 тис. доларів готівкою. На освіту у Британії та в Україні, протягом 2015 року потрачено близько 400 тис. грн. (!)

162201

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 

Вдома задекларовано 571 тис. доларів готівкою. Але ще в хаті має повно зброї, то ж треба бути уважним.

Фото Александра Косарева 19.01.15 Рада

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 

Вдома задекларовано 2 млн 280 тисяч гривень, 870 тисяч доларів і 460 тисяч євро готівкою.

fetchimage

Депутат Верховної Ради Геннадій Бобов 

Вдома задекларовано 2,5 млн. доларів готівкою та яйця Фаберже. І також в хаті має повно зброї, то ж треба бути дуже уважним. 

fab

Невідомо скільки і які саме яйця Фаберже у Бобова але, наприклад, за цей екземпляр роботи відомого ювеліра у 2014 році в США було заплачено 33 250 000 доларів. 

791145_original

Незалежно чи яйця Фаберже Генадія Бобова схожі на ці чи ні, все одно йому варто нагади значення слів: “експропріація“, “конфіскація” та “націоналізація”… 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *