Влада втручається у відносини?

11 січня 2019 року вступив в дію малозрозумілий та суперечливий, так званий, закон про секс. 241 безславних ублюдків з 450, за нього проголосувала ще 6 грудня минулого року.

Малозрозумілий він тому що відтепер вимагається згода людей при зайнятті сексом проте, як саме повинна виглядати ця згода ніде не зазначено. Тільки до ст.152 додається: “Примітка: Згода вважається добровільною, якщо вона є результатом вільного волевиявлення особи, з урахуванням супутніх обставин.” Як саме має виглядати згода – письмово чи усно – не регулюється. Також незрозуміла позиція щодо “…з урахуванням супутніх обставин…” – чи вважатиметься згода чинною та правомірною якщо “супутні обставини” хтось не врахував. Або “супутні обставини” були враховані, але з часом змінились.

Можна жартувати, але одна з ініціаторок закону Луценко Ірина досі не продемонструвала свою згоду на заняття сексом – щоб люди знали як воно виглядає.

Це повна профанація та маячня. Проте так виглядає, що таким вишуканим прийомом, в основі якого лежить відволікання уваги на одну з п’яти людських пристрастей, відвели увагу від ст.126 де зазначено наступне:

Домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи, – карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років”.

Досить абстрактне введення. Чи можна вважати за економічне насильство небажання чоловіка давати гроші своїй жінці? Та як чітко визначити чи призвело це до її емоційної залежності? Також під цю статтю можна підвести і конфлікт підлітків з батьками.

Цей закон втручається в надчутливу сферу сімейного життя і ця спроба досить невдала. Даний закон не вирішує причини виникнення можливих конфліктних ситуацій, не нейтралізує ці причини, а лише дає привід для маніпуляцій і зловживань.

Оригінальний текст закону тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *