Влада підігрує Саакашвілі

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби в одному з Київських ресторанів затримали Саакашвілі та депортували його до Польщі – попередньої країни перебування.

Існує припущення, яке поки, що довести важко, але варто озвучити. Заключається воно в тому, що діюча влада підігрує Саакашвілі. Рейтинг в нього не високий і організоване ним дійство поступово згасає. Тому, як тільки до Міхо втрачається інтерес влада вимушена привертати увагу до нього такими діями – безкоштовний піар та розкрутка, нібито, ображеного владою опозиціонера.

З іншою сторони злочинна Система в Україні дискредитує опозиційні рухи. Цим “шапіто” вона налаштовує людей зневірюватись та не реагувати на будь-які патріотичні заклики.
Схоже, що діючий режим готує собі заміну та веде закулісні торги, на тему кого призначити наспуником та на яких умовах гарантувати недоторканність награбованого та особистої безпеки.
Цікавим є той факт, що Міхо не відправили до Грузії де йому загрожує трирічне ув’язнення. Тут, або прибуття Міхо до Грузії не потрібно навіть самому Іванішвілі, або Порох, станом на сьогодні, не зацікавлений в ув’язненні Саакашвілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *