Верховна Рада знищує український авіапром

Замість того аби розвивати власні, українські, авіазаводи, Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє “вимивати” за кордон усі науково-технічні розробки в галузі авіабудування.

 

14 червня 2016 року зрадники на найманці транснаціональних корпорацій, в приміщені Верховної Ради України прийняли законопроект №4809. Згідно цього закону українським компаніям дозволяється створювати спільні підприємства за кордоном. На перший погляд це виглядає, начебто, доцільно. Проте насправді слугуватиме передачі усіх попередніх напрацювань вітчизняних науковців закордонним конкурентам, що погіршуватиме наші можливості на світовому ринку авіабудування

Нагадаємо, що літаки КБ “Антонов” являються найкращими в світі, до їх тактико-технічних характеристик ледве дотягують іноземні аналоги. Комплекс підприємств поки, що в стані самостійно реалізовувати повний цикл створення сучасного літального апарата – від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва й післяпродажного обслуговування.

Проте численні “реформи” та невдалі експеременти з боку керівництва держави, за висновками експертів, створюють перепони у роботі авіаційних підприємств, що призводить до віддоку науковх кадрів і зменшенню замовлень.

Наче хтось планомірно та поступово знищує науковоємні виробництва в Україні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *