Таємна інструкція зелених маріонеток

Усім зеленим депутатам, урядовцям, “експертам”, грантоїдам, журналістам etc. , які мають зазомбувати суспільство до стану втрати інстинкту самозбереження і добровільно погодитись віддати свою Землю, а з нею і територію країни – цинічними ляльководами розроблено спеціальні темники. В них вказано на які аргументи і застереження ні в якому разі не реагувати і не дискутувати, а які маніпулятивні чи брехливі тези постійно нав’язувати і втягувати опонентів в обговорення.

Далі основні із них.
1). ЗЕленому пропагандисту категорично НЕ МОЖНА ГОВОРИТИ про:

– особливий статус Землі, як загальнонаціонального багатства і неприпустимість віднесення її до категорії звичайних товарів, які виробляються людьми,
– відкриття продажу землі іноземцям, прихований за юридичними особами,
– узаконення продажу землі людям, які мають разом з українським іноземні громадянства і є резидентами іноземних держав,
– завідомо програшні умови в торгах для українських фермерів та інших селян,
– старт розпродажу землі,
– зняття мораторію на продаж;
– катастррофічні наслідки для корінних народів, які приніс їм відкритий ринок землі в інших країнах,
– відсутність вільного ринку в Ізраїлі, Франції, Польщі, Канаді та інших країнах;
– відсутність механізмів контролю державних чи інших установ за порушеннями в земельній сфері;
– обов’язок держчиновників в першу чергу навести конституційний порядок в управлінні державними землями та в контролі за використанням земель великими землекористувачами.

2). ЗЕ-пропагандистам наказано ОЗВУЧУВАТИ ТАКІ БРЕХЛИВІ АБО МАНІПУЛЯТИВНІ АРГУМЕНТИ:

– приватному власнику землі треба реалізувати права на розпорядження його землею (замість «продажу», замовчуючи вищість статтей 13 та 14 Конституції України, де чітко та однозначно сказано, що Український Народ є власником Української Землі!),
– Європейський Суд з прав людини ніби то визнав незаконним право громадянина продати землю, замовчуючи , що саме ЄСПЛ підтвердив законність мораторію в Україні,
– заперечувати відкриття ринку продажу землі для іноземців та створення для них переважних умов (уникати висвітлення факту, що в українських юридичних осіб може бути 99,9 відсотків іноземного капіталу; взагалі мовчати про людей з багатьма громадянствами та загрози від цього – навпаки стверджувати, що подвійне громадянство – це добре!)
– навіювати фальшиві очікування покращення життя для людей від вільного ринку землі ( замовчуючи, що такого де-факто немає в жодній розвиненій націєзберігаючій країні, приховуючи неможливість Українців конкурувати з китайським, єврейським, російським, олігархічним капіталом, котрий вимірюється мільярдами і трильйонамии доларів! Їхні “чесні відкриті вільні” торги передбачають купівлю тими, хто заплатить більшу ціну, тобто землю українські фермери не зможуть викупити!!!)
– проводити аналогію з продажем квартир та інших відтворюваних товарів ( не згадуючи, що Земля має особливий статус і подвійну правову природу та є ОСНОВОЮ НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА а також є нерукотворним обмеженим життєвим простором нашого народу, єдиним засобом виробництва продуктів харчування на планеті, де вже зараз кожен 7 голодує за офіційною статистикою ООН!!!)

Сценаристи-ляльководи, режисери гіпнотезуючих масових лицедійств досить чітко використовують способи управління людською свідомістю. Саме тому вони зобов’язують усих своїх пропагандистів в публічних виступах і дискусіях провадити підміну понять та вживати однотипні тези і аргументи.
Шахраї-маніпулятори через темники хочуть приспати нашу пильність та приховати нищівні для Українців суть та зміст ЗЕмельної Афери. Не усі наші люди усвідомлюють, що в красиву обгортку Проповідники Гешефту загортають незворотній розпродаж іноземцям Землі та викрадення нашого життєвого простору.

 

Джерело тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *