Шило на мило. Головні події травня

6 травня – Порошенко призначив 75 судів Верховного Суду. Зокрема, призначено 25 суддів в касаційний адміністративний суд, 15 – в касаційний господарський суд, 13 – в касаційний кримінальний суд і 22 – в касаційний цивільний суд. Як бачимо міф про незалежність третьої гілки влади не витримує жодної критики. Судова влада повністю контролюється і президентом, і парламентом (тобто владними ОПГ). І судді виносять вироки на користь того чиїх вони будуть або хто більше заплатить.

6 травня – Порошенко призначив нового командувача силами ООС (АТО). Ним став сумнозвісний генерал-лейтенант Олександр Сирський. Станом на лютий 2015 року він був начальником штабу АТО і здійснював безпосереднє командування військами у секторі «С». 8 лютого 2015 Сирський віддав наказ вивести з села Логвинове  українські підрозділи, які його обороняли. А ранком 9 лютого колаборанти без бою та без жодного пострілу захопили стратегічно важливе село Логвинове, таким чином перекривши трасу Бахмут-Дебальцеве і утворивши Дебальцевський котел. За виконання завдання Пороха –завершення здачі залізничного транспортного вузла Дебальцево та забезпечення цим прямої залізничної колії з Луганська в Донецьк, що посилило ДНР – громадянин Сирський нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІI ступеня й згодом отримав звання генерал-лейтенанта.

7 травня – Порошенко звільнив командувача Національною гвардією Аллєрова та на його місце поставив в.о. Миколу Балана.

7 травня – Порошенко вручив звання генерал-полковника заступнику голови СБУ Павлу Демчині. Громадянин Демчина заступник з питань боротьби з корупцією та організованими злочинними угрупуваннями. Напевно всі громадяни України відчувають полеглешення від того, що в країні, завдяки діянням Демчини поменшало корупції та злочинних угрупувань.

9 травня – Порошенко, за значні досягнення в убезпеченні держави від зовнішніх та внутрішніх загрозу, громадянину Грицаку, за сумісництвом голові СБУ, присвоїв звання Герой України. Але на думку нашего, поки діючого, презеса того видалось замало і він ще головному чекісту країни подарував орден Золота Зірка.

Статистика по травнево-генеральськими указам наступна: присвоєно 26 генеральських звань, з них:

1 генерал-полковник став генералом армії,

1 генерал-лейтенант став генерал-полковником,

8 генерал-майорів стали генерал-лейтенантами,

16 полковників (капітанів 1 рангу) стали генерал-майорами (контр-адміралами)

20 травня – Володимир Зеленський пройшов інавгурацію, прийняв присягу та став Президентом України.

20 травня – Після інавгурації нового президента України з ним,  в Адміністрації Президента, провела зустріч делегація з США. Делагацію очолював міністр енергетики США Рік Перрі, спецпредставник Держдепартаменту(МЗС) США по Україні Курт Волкер, посол США в ЄС Гордон Сондланд, директор департаменту Європейських справ в Раді нацбезпеки США при президенті Олександр Відман, а також в.о. глави дипмісії США в Україні Джозеф Пеннінгтон. Про що сторони вели переговори не повідомляється. Волкер проінформував Білий Дім про результати зустрічі, а для соціальних мереж лише повідомив – “Існує вікно можливостей для просування спільних інтересів України і США”.

20 травня – Військовий злочинець та корупціонер Полторак, що тимчасового обіймає посаду Міністра оборони України подав у відставку. Проте, за нез’ясованих обставин, новий президент Зеленський не прийняв відставки та продовжив перебування військового злочинця на займаній посаді.

21 травня – Головою Адміністрації Президента Зеленський призначив Андрія Богдана – адвоката олігарха Ігора Коломойського. Громадянин А.Богдан з грудня 2007 по березень 2009 року помічник народного депутата Андрія Портнова. З 2007 по 2010 рік – заступник Міністра юстиції України Миколи Оніщука. 19 грудня 2010 призначений Миколою Азаровим заступником Міністра Кабінету Міністрів України – Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики. Звільнений з посади Урядового уповноваженого 3 березня 2014 року. Відповідно до закону про люстарцію йому заборонено займати державні посади. Працював при Ющенко та при Януковичі. Нині фактично працює на олігарха Коломойського.

21 травня – В день свого призначення на посаду Андрій Богдан, серед іншого, заявив, що розглядається винесення на Референдум питання укладання мирних угод з Росією. Такою заявою громадянин Богдан неадекватно сприймає реальність та не усвідомлює, що саме Росія, а не Україна, здійснила вторгнення до суверенної незалежної держави. І нове військово-політичне керівництво нашої держави повинно докласти максимум зусиль по звільненню власних територій, а не оголошувати капітуляцію завуалювавши її під референдуми чи мирні угоди.

21 травня – Начальником Генерального штабу ЗСУ призначено генерал-лейтенанта Руслана Хомчака. Хомчак Це той генерал, котрий в серпні 2014 сприяв створенню Іловайського котла.

21 травня – Першим заступником голови СБУ та начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю став друг дитинства президента Іван Баканов. До цього він був одним із засновників компанії “Студія 95 квартал” де працював юристом.

21 травня – Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливої державної зради перших осіб держави. До ЄРДР внесено відомості щодо можливого вчинення службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в органах державної влади України, кримінальних правопорушень, передбачених ст. 109 ККУ (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ст. 111 ККУ (державна зрада) та 426-1 ККУ (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень). Йдеться про змову Порошенка з Путіним за посередництвом Медведчука, коли Порох дав наказ перейти Керченську протоку військовим суднам ВМС України 25 листопада 2018 року. Тоді відбулась військова сутичка із застосуванням зброї. Порох спробував це використати для введення військового стану на два місяці, з подальшою метою відтермінування президентських виборів. Злочинний план не вдався через протидії інших груп впливу, проте 24 військовослужбовців України потрапили у полон до Московії.

21 травня – В українському Сімферополі, що перебуває під тимчасовою російською окупацією, на фасаді будинку №11 по вулиці Невського, де знаходиться малюнок із зображенням Путіна, з’явилося графіті з “викликом” до ФСБ Росії. Невідомі нанесли на малюнок трафаретний напис, в якому йдеться: “ФСБ, давай пограємо? Е2-Е4. Тепер твій хід, сука”. За повідомленнями інформагентства “Крим.Реалії”, до зазначеної місцевості нагнали повно поліцаїв та “товаришів в штатському”. Відповідальність за акцію взяла на себе раніше невідома група, яка назвалась Телеграм-Партія “Суверенний Крим”. Канал з такою ж назвою створено в соц. мережі Мессенжер Telegram в квітні 2019 року. Так звана група позиціонує себе, як партія незалежності Криму, виступають за суверенітет Кримського півострова, критикують дії Росії, яка використовує Крим в якості військової бази, піддаючи кримчан загрозам і санкціям, виступають за громадянські і політичні свободи, міжнародні зв’язки Криму з розвиненими країнами, скасування цензури.

 

На справді ця організація створена самими ж співробітниками російських спецслужб (ФСБ, ГРУ, СВР) з метою залучення до себе молоді з протестним настроєм. Це типова практика всіх спецслужб світу. Те що не можна зупинити – треба очолити! Незадоволення мас не можна відпускати на самоплив, щоб утворення протестних груп не відбувалось стихійно – їх створюють та очолюють самі ж працівники спецслужб або агенти їхнього впливу. В подальшому такі групи використовуються для замовних політичних акцій, намагнічення на себе всіх незадоволених і до моменту зрозуміння рядовими учасниками справжніх цілей ватажків, група розформовується, найнебезпечніших членів групи заарештовують, керованих і корисних ідіотів переводять до інших “опозиційних” рухів. Такі заходи здійснюються постійно та з одночасним веденням/курацією кілька десятків груп. Так діє, і ФСБ, і СБУ, і МВС та інші антилюдські структури.

23 травня – Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив – “Відносини між наддержавами – наприклад, США, Росією та Китаєм – ніколи не були такими дисфункціональними, як зараз”, “Коли у нас справжня криза, як-от у Сирії чи навколо Ірану, майже неможливо отримати одноголосне рішення в РБ”, – сказав він. Ця ситуація дуже непокоїть генсека ООН. “Ми бачимо, що Рада Безпеки паралізована. Зважаючи на найбільші загрози миру в світі, це мене надзвичайно турбує”.

23 травня – Європейський Союз продовжує втручатись у внутрішні справи України, тим самим грубо порушуючи принципи суверенності та взаємоневтручання до вирішення внутрішніх питань. Так заступник глави Представництва ЄС в Україні Анніка Вайдеманн сказала, що функції СБУ повинні бути обмежені контррозвідкою, контртероризмом і захистом державної таємниці. За її словами, якщо СБУ має намір посилити співпрацю з міжнародними партнерами, то дуже важливо підвищити рівень довіри на міжнародному рівні. “СБУ повинна позбутися функцій в сфері економічної та організованої злочинності”, – зазначила громадянка ЄС Вайдеманн.

27 травня – Олігарх Коломойський запропонував новому президенту оголосити дефолт по зовнішнім зобов’язанням. На думку олігарха це дозволить списати з України зовнішній борг та полегшити навантаження на держбюджет. Іде правильна. Ми українці цьому МВФ нічого не винні і тому потрібно цю структуру посилати у відомому напрямку. Проте коли про такі речі говорить олігарх, то тут треба бути дуже уважним.

28 травня – Головою РНБО призначено Олександра Данилюка. Данилюк кар’єру розпочав у 2005 році радником прем’єр-міністра Юрія Єханурова. Займався приватизацією Криворіжсталі, вирішував питаннями в енергетиці, яка і без інтересів Єханурова сповнена корупції. Працював радником Януковича. З липня 2014 – представник Порошенка в КМУ. З вересня 2015 – заступник Глави Адміністрації Президента. З квітня 2016 – міністр фінансів в уряді Гройсмана. Потрібна фігура при Ющенко, при Януковичу, при Порошенкові, зараз при Зеленському. Фактично громадянин Данилюк несе відповідальність за здійснення фінансового, економічного геноциду проти Українського Народу. З 2005 року діє в змові з групою осіб в корупційних діяннях та злочинах проти Українського Народу та проти Української державності.

28 травня – Виявлено викрадення з ситуативної (нарадчої) кімнати РНБО відео-моніторів та серверів з секретною інформацією. Ситуативна (нарадча) кімната РНБО призначена для проведення нарад і обговорення надважливих питань національної безпеки. Кімната обладнана багаторівневою системою безпеки проти підслуховування та перехоплення інформації. Фіксація того що відбувалось здійснювалась спеціальною захищеною апаратурою та зберігалась на носіях не підключених до жодних зовнішніх мереж. Порошенко використовував цю кімнату для координації створених ним корупційних схем. Тому йому довелось демонтувати обладнання на якому автоматично зберігалась компрометуюча інформація.

28 травна – Опальний реформатор Михайло Саакашвілі вдруге отримав громадянство України, цього разу вже від нового Президента.

29 травня – Саакашвілі повернувся до України і готовий рятувати українців. Політичні оглядачі звертають увагу на те, що Саакашвілі в першу чергу заробітчанин і він буде працювати тому хто більше заплатить, дасть більше повноважень і державних посад для команди або, принаймні, пообіцяє це зробити. Володіючи певною харизмою та пробивною силою Міхо намагатиметься збільшити свою політичну вагу. Зеленський в короткостроковій перспективі отримує виграшну позицію, адже таким ходом він вводить на політичне поле баталій ще одного гравця, на що не може не відволіктись Порошенко та інші ОПГ. Проте в подальшому вже самому Зеленському буде необхідно випрацювати  механізму впливу та контролю над Міхо. Якщо зможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *