Середина осені. Головне у жовтні

4 жовтня – ВРУ прийняла закон про впровадження санкцій проти телеканалів “112 Україна” і “NewsOne”. Верховна Рада України закликала Раду національної безпеки і оборони України ввести санкції проти цих телеканалів. Проект постанови № 9157 “Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” підтримали 229 народних депутатів. Згідно попередньо досягнутих домовленостей ворожий канал “Інтер” обійшли стороною.

5 жовтня – Новообрана голова ЦВК Тетяна Сліпачук призначила своїми радниками відомих махінаторів Охіндовського і Ківалова. Система готується до масових фальсифікацій результатів виборів тому ЦВК починають напомповувати злочинцями та своїми підхалуями.

9 жовтня – Проведена диверсія щодо військових складів поблизу міста Ічня, в Чернігівській області. За непідтвердженими даними в наслідок цього знищено 88 тисяч тон різних боєприпасів. Це черговий потужний удар по обороноздатності країни. Нагадаємо, що це вже п’ятий склад Збройних сил України, що піддається диверсії з метою знищення боєприпасів. Як за це, так і за попереднє знищення військового майна ніхто до відповідальності не притягнутий. За офіційними даними, цього року, уряд виділив 500 млн грн. на посилення безпеки військових складів – міністерство оборони державні кошти засвоїло. Верховний головнокомандувач Порошонко, міністр оборони Полторак, та нач.херштаба Муженко вже відверто демонструють вороже ставлення до України та до її громадян.

Ось так керівництво міністерства оборони зберігає наш боєзапас

11 жовтня – Релігійний обман та істерія продовжується. Збіговисько, так званого, духовенства, що іменує себе Синодом Вселенського Патріархату, увага!, підтримало продовження надання автокефалії України. Вони не надають автокефалію, а продовжують її надавати! Дії та заяви, як в шизофреніків або як в аферистів. Технічно, надання автокефалії, триває декілька годин: збори Синоду, обговорення (всі і так давно, про все в курсі), голосування та офіційне оформлення рішення. Але ні! Процес треба розтягнути в часі! Таким нехитрим способом тварі божі набивають собі ціну.

Ще цей Синод, побічно, зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія, а також скасував дію синодального листа 1686 року, яким дозволялося Московському патріарху призначати Київського митрополита. Щодо РПЦ, то це в принципі правильна річ, але тішитись тому, як дурний цвяшку. РПЦ треба гнати зі Святої Русі наче чумну погань і за злочини свої вони ще відповідатимуть.

Але постає питання чому Томос обговорюють саме зараз? Чому не зі здобуттям незалежності нашою державою у 1991 році? Або чому не одразу після вторгнення Росії в Україну у 2014 році? І чому напередодні виборів? Невже співпадіння?!

Станом на сьогодні ще жодної автокефалії не надано. Про це йдуть тільки розмови. Помічник Вселенського патріарха Варфоломія, єпископ Макаріос Христопольський повідомив, що Україна отримає Томос “у потрібний час” – такі заяви це знущання над здоровим глуздом! Кому “потрібний час”?! Україні чи Пороху? Поблище до виборів?! Схоже, що вони ще торгуються, як на базарі…

Зайнятним є пояснення щодо скасуванні листа 1686 року до Московії. Виправдовувались тим, що він був “виданий за обставин того часу” – дуже ґрунтовне виправдання. Притаманне В історії дуже часто діяльність християнського духовенства визначається “обставинами часу”. Зараз обставини “такі” що можна українським християнам давати Томос, але якщо “обставини” зміняться, то Томоса можна буде забрати… і передати комусь іншому. І так до безкінечності.

За таких “обставин” навіть портова шльондра виглядає набагато благороднішою, а ніж ці християнські керовніки, що тільки і вміють коньюктурити та виписувати якісь папірці наліво-направо, тому хто більше заплатить, а не тому чия правда. Симонія пронизала все християнське духовенства.

Що у Москві, що у Києві, що у Константинополі, що у Ватикані – все християнське духовенство об’єднає тільки одне і це не віра, а бажання мати більше влади та грошей. Більше приходів, більше парафіян, більше пожертв, більше впливу на пусті голови людисьок.

Будь-яка церква, неважливо католицька чи правовірна, будь-якого патріархату це – звичайнісінький ієрархічний владний інститут. В якого мета така сама, як і в будь-якої владної ієрархічної організації. Це – збільшувати свою владу, збільшувати фінансову потугу та відповідно збільшувати вплив.

Нажаль люди забули, що Творець є у кожному з нас і з ним можна спілкуватись без посередників (церков та батюшек). Слабкість людського духу приводить людей до пастерів – мало хто спроможний брати на себе відповідальність за свою долю. Таким слабакам потрібні позолочені цяцьки, насуплені брехуни в рясах та малозрозумілі ритуали. Як показує життєвий досвід хто молиться Творцю, той і далі буде до нього молвити. І ніякі папірці цьому на завадять. От тільки шкода, що більшість – наче темна маса, простих людей знову обдурять та знову натравлять одне на одного.

13 жовтня – Степан Полторак завершив службу, як військослужбовець проте залишається на посаді міністра в якості цивільної особи. Це є результат реформи ЗСУ, де міністром може бути тільки цивільна особа. З цієї нагоди відомий кримінальний злочинець Петро Порошенко всупереч логіці нагородив також злочинця Полторака державною нагородою Орденом Богдана Хмельницького І ступеня. Нагадаємо, що громадянин Полторак був призначений на посаду міністра оборони 14 жовтня 2014 року. За цей час він вдало влаштував нашим військам Дебальцевський котел, продовжував направляти воїнів до непотрібного утримання вже знищеного Донецького аеропорту. Керуючі міністерством оборони Полтораку вдалося організувати підпал чотирьох військових складів, в наслідок якого було знищено дефіцитні боєприпаси, завдано збитків держави на мільярди гривень та знижено і без того невисокий рівень обороноздатності країни. Вручення нагороди відбулось одразу після підриву, вже п’ятих складів поблизу селища Ічня, де згоріло 88 тисяч тон боєприпасів. Одночасно в часі відбувалось нагородження Полторака Орденом Хмельницького і продовжували вибухати склади у Ічні.

14 жовтня – Поки що діюча в Україні влада в чергове зканалізувала енергію людей, що вийшли на свято Покрови у столиці та інших містах країни. Протестні настрої були вміло розпорошені на різні акції та мітинги, на яких куплені лідери/ведучі говорили заїжджені гасла, скиглили та не пропонували жодного конструктиву.

15 жовтня – Міністр закордонних справ Павло Клімкін під час особистої зустрічі у Брюсселі з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом попросив допомогти зміцнити безпеку складів боєприпасів України шляхом активізації роботи трастових фондів НАТО, що думку міністра є особливо актуальним у світлі останніх подій у місті Ічня на Чернігівщині. Бездарному міністру закордонних справ злочинець Порошенко ставить завдання виклянчати бабло від західних політиків, нібито на гарну справу. І Порошенко, і Клімкін, і Полторак по накатаним схемам готові “засвоїти” це бабло. Але не тільки це страшно – західні дегенерати з задоволенням підуть на цей крок тільки за умови, що відкат буде відповідати їх вимогам. В кінцевому результаті кредит повісять на населення, самі знаєте якої, країни.

15 жовтня – Кількість загиблих в результаті повені на півдні Франції зросла до 13 осіб. Раніше повідомлялося про сімох загиблих. Ще п’ятеро людей отримали важкі поранення, один зник безвісти. Французька влада не виключає, що найближчим часом кількість загиблих може зрости. У префектурі також повідомили про евакуацію тисячі людей в комуні Пезан у зв’язку з ризиком прориву дамби. В окремих районах департаменту Од за кілька годин випала тримісячна норма опадів. Рівень води в річці Од піднявся до небаченого з 1891 року рівня.

16 жовтня – Журналісти оприлюднили факти незаконного збагачення колишнього першого заступника голови Служби Зовнішньої Розвідки Сергія Семочко. Протягом 2015 – 2017 років його родина з невідомих прибутків придбала нерухомість на суму декілька мільйонів доларів. І слід розуміти, що це куплялось не на останні гроші. СБУ проведе, так зване, розслідування, з Семочка збриють пару лямів баксів, на його посаду поставлять іншу людину, від іншої групи впливу, що найнеприємніше для його покровителів, про Семочка швидко всі забудуть, через рік його поновлять на іншій схожій посаді. Це типові розборки між різними ОПГ, що захопили владу.

17 жовтня – В тимчасово окупованому Криму, в Керчинському політехнічному коледжі група невідомих здійснили терористичний акт. Нападники здійснили два вибухи після чого, з автоматичної зброї, почали розстрілювати студентів, які вибігали в паніці. За свідченнями виживших, у здійсненні теракту брало участь до десяти терористів в масках та з автоматичною зброєю. Діяли вони злагоджено, за попередньо продуманим планом – стріляли по студентах з заздалегідь обраних позицій. В результаті терористи вбили 21 людину, ще понад 50 поранені з різним ступенем важкості. В завершальній стадії теракту терористи вбили одного зі своїх прибічників, також студента цього коледжу, який був озброєний мисливською рушницею та інсценували його самогубство. З якою метою здійснений цей теракт – невідомо. Окупаційна адміністрація Кримської області вину за теракт покладає на застреленого, самими ж нападниками, прибічника терористів студента четвертого курсу Владислава Рослякова.

18 жовтня – Уряд Польщі дозволив громадянам України приїзджати до країни без робочої візи. Тепер ті, хто хотів би знайти роботу в Польщі, можуть приїхати в рамках безвізу, самостійно знайти роботу і вже в процесі трудової діяльності подавати документи на дозвіл на роботу. Полегшення працевлаштування викликано тим, що українці в пошуках роботи їдуть набагато далі ніж Польща, а в самій Польщі гостро відчувається нестача “робочих рук”. В України кримінальна влада здійснює все щоб українці роз’їжджались по світу. Тим часом Польща намагається вловити момент і посилити власну економіку кваліфікованими й дешевими робітниками.

19 жовтня – Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, збільшення ціни на газ для населення в Україні на 23,5%. Ціна на газ для людей складе 8550 гривень за тисячу кубометрів. Формально це здійснено на вимогу МФВ створити “ринкову” ціну на блакитне паливо. Фактично ворожий режим внутрішньої окупації планомірно діє на зубожіння людей та виїзд працездатних за кордон.

20 жовтня – За даними МВС станом на жовтень цього року поліція задокументувала 119 фактів незаконного продажу зброї, боєприпасів і вибухівки, що вдвічі більше, ніж роком раніше. Через війну доступ до нелегальної зброї значно виріс. Але багато самих продавців зброї на різних умовах співпрацюють з МВС та СБУ і здають тих кому продають нелегальну зброю. Тому закликаємо всіх нормальних мужиків купляти зброю виключно законним шляхом. В Україні можна легально та законно виробити дозвіл на нарізну напівавтоматичну зброю. Це триватиме декілька місяців і коштуватиме значно менше ніж потім відмазуватись від гебетні.

22 жовтня – Президент Росії видав указ про введення нових економічних санкцій щодо України. Цим указом доручено уряду визначити переліки фізичних і юридичних осіб та саме, які санкції будуть застосовуватись.

22 жовтня – Президент США Дональд Трамп оголосив про намір вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, укладеного СРСР та США у 1987 році. Радник з питань національної безпеки США Джон Болтон прибув до Москви вести торги на яких умовах керівництво Росії “схаває” цей акт дії від США. За повідомленнями, саме пан Болтон є ключовим прибічником виходу з угоди. Кремль заявив, що вихід США з договору зробить світ більш небезпечним місцем, а також попередив, що вживатиме заходів для підтримки балансу ядерних сил. Якби керівництво України не були б тупими кримінальними покидьками, то вони могли б використати цю чергову ситуацію з нівелюванням міжнародних ядерних угод і створити власні засоби масового ураження. Це навіть їм самим було б вигідно – вони підняли б свій статус в міжнародних перемовинах. Але ні. ОПГ, що захопили владу в Україні тупі та жадібні – мислити стратегічно їм не властиво.

27 жовтня – В США, в місті Пітсбург, в синагозі невідомий відкрив стрільбу по прихожанам. В результаті нападу загинуло 11 людей, поранено 2 прихожан та 4 поліцейських. Нападника затримано. Причини та мотиви з’ясовуються.

28 жовтня – На президентських виборах у Бразилії переміг кандидат із патріотичною риторикою. 63-річний Жаір Болсонару, в минулому парашутист-десантник, позиціонує себе, як антисистемний політик та використовує адекватну термінологію щодо підарасів та інших психічнохворих громадян Бразилії. Ця перемога свідчить про втому людей від, так званої “демократії” та запит в суспільстві на справедливість. Лібералістичні західні ЗМІ одразу звинуватили Жаіра Болсонару, у відсутності толерантності, у нелюбові до підарів та у расистських висловах.

Новообраний Президент Бразилії Жаір Болсонару

 

29 жовтня – Канцлер Німеччини Ангела Меркель підтвердила, що її сьогоднішня каденція – остання на посту канцлера. Це є очікуваною реакцію на не прийняття німцями політики правлячої партії Меркель. Програш діючого режиму поступово проявляється на місцевих виборах, зокрема підсумовується результат виборів у багатій федеральній землі Гессена, де партія Меркель зазнала нищівних втрат на виборах до земельного парламенту. Ангела Меркель очолює партію Християнсько-демократичний союз з 2000 року та є безперервним канцлером Німеччини з 2005 року.

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель

 

31 жовтня – З початку жовтня, з Центральної Америки – Гватемала, Гондурас вийшли великі групи людей, які відверто заявили про намір пішки дійти до кордону з США  і нелегально перетнути його. З Гватемали вирушила колона з 1000 людей, з Гондурасу 3500. Згодом до них долучились 300 людей з Сальвадору та інші місцеві мешканці. Станом на кінець жовтня його чисельність зросла до 7500 осіб. Очікується, що колона мігрантів має прибути до прикордонній річці Ріо-Ґранде на початку листопада – якраз на початок проміжних виборів до Конгресу, де як ніколи загострилася боротьба за місця між республіканцями і демократами. Збіг обставин? Можливо. Вирішуйте самі. Частина громадськості Америки і сам президент Трамп, вже встигли звинуватити Демократичну партію в підготовці та фінансуванні цього каравану з метою передвиборчої провокації, а також для того, щоб похитнути шанси республіканців на перемогу в ключовому штаті Техас, куди, по ідеї, і повинні потрапити мігранти Трапм заявив про готовність залучити військових, національну гвардію та інші сили. Такий метод, масового та нелегального перетину кордону, вперше застосували спецслужби у західній Європі у 2015 році.

Колона громадян країн Центральної Америки,

які планують нелегально перетнути кордон США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *