Макрон та Меркель про українські “реформи”

Сьогодні Порошенко зустрічається з президентом Франції та канцлером Німеччини. Журналісти вже охрестили цю зустріч “Норманський формат мінус Путін”. Очікується, що сторони будуть погоджувати між собою спільне бачення по миротворцям на Донбасі, вироблення спільного плану та нав’язування цього плану президенту Росії.

Також у ЗМІ мусується інформація, що західні європейці нібито будуть дорікати Порошенкові за відсутність реформ, що серед західних лідерів нібито зростає розчарування через корупцію і повільний прогрес українських реформ – “Зустріч без Росії – хороша можливість для Меркель та Макрона висловити критику свого візаві Порошенко без публічного ослаблення його переговорних позицій”. Ні, це все не зовсім так. Тобто зовсім не так.

Громадянам України пробують нав’язати черговий міф, що буцімто владні кола Західної Європи переймаються про добробут українців. Насправді – ні! Не переймаються і їм глибоко насрати, на українців та їх геноцид місцевою владою. Західні політики в першу чергу намагаються вирішити свої власні проблеми, а гарна демагогія про захист демократичних цінностей та підвищену стурбованість з приводу України це все пусті слова на публіку.

Більше того при штучно створеній та поки що діючій світовій соціально-економічній моделі, Україні відведена роль периферії багатого Західного Світу. За такої системи державі Україні дозволено розвивати тільки агропромисловий сектор та видобувати сировину на експорт.

Динамічний та потужний розвиток економіки України призвів би до перенаправленості потоків електроенергії, нафти, газу, іншої сировини на внутрішній ринок. Що призведе до зменшення цих потоків до ЄС і як наслідок нестача та подорожчання – а це вже, з точки зору західних “союзників” недопустимо.

Тому всі, так звані, “реформи” мають на меті виключно закручування гайок українському малому та середньому бізнесу та сприяння відтоку працездатного населення з країни. Меркель та Макрон про це в курсі, тому не будуть Порошенкові робити якісь зауваження з цього приводу. По напрямку “Реформи в Україні”, для них все йде по плану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *