Коротко і зрозуміло щодо ситуації у Європі та світі

Англійці не відчувають себе комфортно у зв’язку з останніми подіями в Сирії і тому підвищили рівень безпеки з “ображені” до “роздратовані”. Проте, найближчим часом цей рівень може піднятися до “зденервовані” і навіть до “трішки сердимося”. Англія не перебувала в стані “трішки сердимося” з часів лондонського бліцу в 1940 році, коли майже припинилися поставки чаю. Англійці навіть повторно класифікували терористів, перевівши їх з “втомливо” в “дуже заважає”. Останній раз британці привласнювали класифікацію “дуже заважає” у 1588 році. Це була іспанська армада.

Шотландці підняли у себе рівень загрози з “розлючені” до “давайте наб’ємо морди цим ублюдкам”. Що робити, у них немає інших рівнів – тільки ці два. Це також пояснює, чому вони є передовими підрозділами британської армії останні 300 років.

Французький уряд оголосив вчора, що він оновив рівень терористичної загрози з “тікайте” до “ховайтеся”. У французів є ще тільки два вищих рівня – “співпрацюйте з ворогом” і “здавайтеся”. Причиною підвищення рівня загрози з’явилася пожежа, яка нещодавно знищила фабрику по виробництву білих прапорів, таким чином, по суті, ліквідувавши французьку армію.

Італія підвищила рівень загрози в країни з “кричимо голосно і схвильовано” до “вдаємо, що у нас є армія”. І у них є ще тільки два вищих рівня: “марна військова активність” і “перехід на іншу сторону”.

Німці збільшили стан бойової готовності з “зневажливої зарозумілості” до “надіти обмундирування і співати стройові пісні”. Їх більш високі рівні – “захопити сусідів” та “програти”.

Бельгійці, як зазвичай, всі знаходяться у відпустці. Єдина загроза, яку вони побоюються, що НАТО переведе штаб-квартиру з Брюсселя ще куди-небудь.

Іспанці зараз збуджені спуском на воду своїх нових підводних човнів. У цих найсучасніших підводних човнів скляні підлоги, щоб новий іспанський військово-морський флот міг бачити старий іспанський флот.

Австралія, тим часом, підняла рівень з “не турбуйся” до “приятелю, все буде добре”. Більш високі рівні загроз – “Дідько! Схоже, нам доведеться скасувати барбекю в вихідні” та “барбекю скасований”. До сих пір в історії не було жодного випадку, що змусило їх досягти рівня “барбекю скасований”.

І на останок. Знайдена стара дошка оголошень: “Греція розвалюється, Іран загрожує світові та у Римі безлад.” 430 рік до н.е.

 

Автор: Маг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *