Керівництво Чехії відмовилось приймати мігрантів на вимогу ЄС

Чеський уряд офіційно відмовився від розміщення мігрантів на території своєї країни. У Чехії заявили, що не будуть виконувати квоти ЄС з питань мігрантів до вересня цього року.

У вересні завершується ганебний проект Європейського Союзу, згідно з яким нелегальних мігрантів, які прибули в Італію і Грецію, розподіляють по країнам-членам ЄС. Так брюссельські чиновники вирішили нав’язати, іншим країнам, вирішення проблеми, винуватцями котрих є керівництво ЄС і назвали це «справедливим розподіленням».

Низка терористичний атак у країнах західної Європи, замовлених самими владними елітами ЄС, дозволили уряду Чехії використати це, як зачіпку для відмови від численних мігрантів – тим самим продемонструвати власним виборцям турботу про них. У Міністерстві внутрішніх справ Чеської Республіки наголосили, що після останніх терактів у ЄС ситуація з безпекою змінилася.

Відомо, що Угорщина та Польща також мають на увазі, так звані, квоти і не збираються приймати у свої міста африканців та азіатів.

У Брюсселі вже давно зрозуміли, що їх міграційна політика провалюється, і недавно вирішили продовжили виконання ганебної програми країнами ЄС – щоб вони могли виконати вимоги по прийому нелегалів. Країнам, які відмовляться приймати мігрантів, керівництво ЄС раніше погрожувало покаранням. Як буде цього разу?

Молоді, сильні та здорові, так звані, біженці понад усе прагнуть опинитись в Британії, Франції, Німеччині. Коли їх там стане більше за місцевих мешканців – це буде кінець Західної цивілізації…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *