Готовність номер один!

Кінець світу настане швидко та неочікувано! Неочікувано принаймні для більшості населення планети. Яким саме буде цей кінець – у вигляді глобальних планетарних змін чи внаслідок ядерних бомбардувань?  Це питання ще відкрито. Але очевидно, що кінець добре знаного нам світу, невпинно наближається. Світ вже, нас не питаючи, почав стрімко змінюватись. Того світу, до якого ми звикли скоро не стане і він ніколи не повернеться назад.

На сайті “Перемога” в розділі “Катастрофа” ми будемо ділитися з Вами, доступною нам, інформацією про реальний стан речей на нашій планеті, в сенсі планетарних змін та підготовки до цих змін “сильними світу цього”. На жаль ця інформація не лежить у відкритому доступі, а в загальний інформаційний простір попадає лишень маленька крапля інформації про справжню реальність.

Серед величезного щоденного об’єму інформації важко віднайти те що потрібно, проте знаючи тенденції ми намагатимемось відділити зерно від полови. Розуміючи реальну картину світу стає легше відслідковувати потрібну інформацію.

В цьому розділі Ви можете отримати інформацію про небезпеки які чекають людство в загальному та конктретно нас, українців. Про психологію виживання в умовах війни, катастроф та апокаліпсису. Про деформацію/трасформацію соціуму після завершення теперішньої епохи.

Ми відкриті до пропозицій читачів щодо розкриття якоїсь теми більш детально. Також ми готові приймати та розповсюджувати корисну інформацію, дотичну до теми, від спеціалістів різних професій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *