Легальні вбивства по-голландські 

В Голландії силою застосували евтаназію до 80-ти річної жінки. Евтаназія – процедура введення медичного препарату людині, через що наступає смерть. Простіше кажучи вводять отруту щоб людина не мучилась, а засинаючи тихенько вмерла.

Порадившись з чоловіком пацієнтки, лікарі прийшлі до висновку, що необхідно застосувати евтаназію.

С першої спроби лікар не змогла зробити смертельний укол так як пацієнтка була категорично проти. Тоді лікарі запропоновували пацієнтці каву із сильно заспокійливим препаратом аби вона заснула. Під час другої спроби старенька жінка прокинулась та відчайдушно намагалась себе захистити. На цей раз лікарі попросили присутніх родичів потримати жінку в зафіксованому положенні для насильного введення отрути.

Приголомшуючий випадок набув розголосу та викликав неоднозначну реакцію у суспільстві. Регіональний наглядовий комітет Нідерландів визначив, що, хоч процедура і була проведена з деякими порушеннями, які заслуговують на догану, проте лікар діяла сумлінно та на високому професійному рівні. Голова Комітету Джекоб Констемм заявив, що сприятиме розгляду справи у суді з метою підтвердження правомірності дій лікарів та уникнути їх судового переслідування у майбутньому.

Політичне керівництво Голландії у 2000-му році офіційно дозволило евтаназію. За цей час було легально вбито понад 5 500 людей. Застосування цієї процедури здійснюється до людей з важкими психічними розладами, хронічними депресіями і галюцинаціями, психічними розладами після сексуального насильства, важкої форми анорексії, важкої форми алкоголізму.

Прихильники евтаназії стверджують, що це є гуманний засіб припинити нестерпні страждання хворих людей.

Їх опоненти переконані, що слід шукати шляхи допомоги таким людям, з’ясувати причини виникнення психічних розладів та усунення таких причин аби в майбутньому не вдаватися до легального вбивства – евтаназії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *