Як почалась весна. Головне у березні

1 березня У Польщі втупив в дію Закон про Інститут національної пам’яті, який серед іншого передбачає покарання за заперечення злочинів українських націоналістів а також кримінальну відповідальність за публічні заяви про причетність поляків до Голокосту.

1 березня – Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сийярто заявив, що в Україні здійснюється “брутальна” атака на національні меншини. Все це дуже схоже, що, і Угорщина, і Польща проводить оброблення агресивною пропагандою власне населення поступово підготовлює власне населення виправдати та сприйняти агресивні дії щодо України. Якщо дійсно так, то це означає існування домовленостей між Польщею, Угорщиною і Росією про загарбання і поділ України.

1 березня – Агентство з питань оборони та безпеки США оголосило про продаж Україні протитанкових ракет на суму 47 млн. дол. Мова йде про 37 пускових установок та 210 ракет. Насправді це ганебне вкладання українських бюджетних грошей в оборонну промисловість США Україна сама здатна виготовляти протитанкові комплекси. Наші гроші потрібно вкладати в нашу оборонну промисловість! Це ще раз засвідчує злочинність діючої влади в Україні.

1 березня – Дональд Трамп ввів мито на імпорт металу до США сталі на 25% і алюмінію на 10%. Це для всіх країн окрім Канади та Мексики їм ще доведеться домовлятись. Незадоволення з цього рішення вже озвучили КНР та ЄС. Остання вже озвучила про підвищення мит у відповідь на ряд товарів з США.

2 березня – Україна провела обмін з Росією полоненими по двоє людей з кожної сторони. До дому змогли повернутися наші прикордонники Ігор Дзюбак та Богдан Марцоня. Обмін відбувся на Харківщині за межею, так званого, АТО.

4 березня – у Львові Національний Корпус, Правий Сектор та Свобода провели смолоскипну ходу нібито приурочену до річниці загибелі Романа Шухевича. Насправді куплене олігархами керівництво цих організацій вивело на вулиці юнаків щирих носіїв української ідеї, з зовсім іншим наміром. Першочергове завдання це створити потрібну картинку для громадян Польщі. Польські ЗМІ, за вказівкою свого політичного керівництва, систематично і впевнено працюють в напрямку нагнітання антиукраїнських настроїв. І для потрібного ефекту їм дуже допомагають відео зі молодиками в масках та смолоскипами.

Зверніть увагу, що псевдопатріотичне керівництво національного руху в Україні, наче страус, ховає голову в пісок коли психічно хворі особи проводять підар-збіговиська у столиці, або відмовляються влаштовувати підпал ешелонів, що вивозять український ліс. Зробити щось конкретне на користь нації? Ні! Цього всього вони не помічають. Проте коли мова йде про виконання замовлень олігархату, то вони бігом влаштовують кількатисячні ходи.

4 березня – В Італії завершились парламентські вибори. Результати цілком очікувані дегенеративні ліберастичні сили нарешті програли вибори. Італійці враховували їх багаторічну бездарну політику, численні маніпуляції та порушення прав і свободи людини та за допомогою виборчих бюлетенів об’єктивно оцінили їх діяльність.

Дехто з наших псевдо-експертів скиглить, як це погано для України. Адже тепер до влади прийшли ряд партій, що стверджували про необхідність знаття економічних санкцій с Росії. Але нам, українцям, має бути до одного місця, що собі там думають наші сусіди по Європі. З ними все зрозуміло! Як італійці, як французи, як і німаки всі вони будуть дбати виключно про свої власні інтереси за Україну ніхто з них горлянку дерти не стане. Тому ми, українці, зобов’язані самі знести існуючу злочинну Систему в Україні, побудувати нову Систему, яка буде дуже жорстко та ефективно відстоювати наші з вами інтереси. І нічого нити, що за нас там, десь, хтось не хоче щось робити!

5 березня – В Сирії, в проамериканських військових формуваннях відбувся розкол. Офіційно вони вели бойові дії проти терористів ІДІЛ, але наразі частина з них, а саме курди, вийшли з цих боїв та направились до Афріну. Там вони воюватимуть з Туреччиною, яка планує зачистити це місто від курдів.

6 березня – В Північній Кореї відбулась урочиста зустріч лідера країни Кім Чен Ина з високопосадовцями своїх південних сусідів. До КНДР прибув голова Національної розвідувальної служби і радник президента Південної Кореї. Зустріч відбулась на тлі спільного бажання знизити військову напругу. Матимемо надію, що тим корейцям стане розуму не вбивати один одного, а створити умови для взаємовигідного співіснування.

6 березня – Прокуратура міста Києва, залучивши співробітників СБУ, провела обшук в Ісламському культурному центрі Києва та підкинула книжки, які вважає екстріміськими. Причини не пояснює.

7 березня – В Британському містечку Солсберрі невідомі отруїли експолковника ГРУ РФ Скрипаля та його доньку. Потерпілі у важкому стані доставлені до лікарні. Прем’єрміністр Сполученого Королівства звинуватила в цьому Росію, хоча жодних доказів надано не було, жоден суд вироків не виносив. Для звинувачення вона використала формулювання “з великою вірогідністю”.

Про злочинність діючого режиму у РФ, нам українцям, давно відомо але для формування адекватної картинки світу, для розуміння дій різних зацікавлених груп, потрібно намагатись без емоцій дивитись на світову політику.

У 1995 році Скрипаль зрадив свою країну і почав працювати на Британію. У 2004 його заарештували, у 2006 засудили до 13 років позбавлення волі, а вже у 2010 обміняли на інших своїх розвідників на Заході. З того часу Скрипаль отримав британське громадянство та викладав у військових закладах. Можна припустити, що керівництво РФ випускало Скрипаля з тюрми, не в якості небезпечного носія важливої інформації.

І в умовах суттєвого погіршення відносин між Росією та Заходом хто може бути зацікавлений в гучному замаху на життя громадянина Британії? Ті істоти, котрі керують Росією аморальні, жорстокі та заслуговують на смертну кару проте мають інтелект та прораховують свої дії. В кожній заплутаній ситуації варто користуватись рекомендацією відомого древньоримського юриста Кассіані Лонгіні Равілли “Кому вигідно?” (Cui prodesi?).

8 березня – Військова контррозвідка спільно з СБУ, в Донецькій області, затримала Володимира Рубана з вантажем зброї, вибухівки та боєприпасів. Цей вантаж Рубан перевозив автомобілем, який раніше, 24 листопада 2017 року, вже був затриманий та в якому тоді знайшли зброю. Чому та сама машина фігурує в новій справі головний есбушник Грицак відмовився коментувати.

9 березня МЗС Угорщини заявило про розміщення місії ОБСЄ у Закарпатській області. Організація встановила постійну присутність в Ужгороді чисельністю у 12 працівників. За словами угорців секретар ОБСЄ з задоволенням прийняв їх прохання щодо встановлення місії ОБСЄ не тількі у східних областях України але і на Закарпатті. На наших очах розгортається чергова здача національних інтересів України українське політичне керівництво проявляє злочинну бездіяльність, яка в кінцевому результаті може вилитись у проведення ще однієї АТО, тільки вже закарпатської. З мадярами все зрозуміло – вони намагатимуться продавити свою лінію. З нашої сторони Клімкін нічого не вирішує і навіть звикла для нього пасивна позиція не створює жодного позитивного ефекту для України. А ось відсутність чітких вказівок від Пороха, Гройсмана, Авакова, Турчинова та інших учасників злочинних угруповань, що захопили владу, про негайне припинення антиукраїнських діяльності на Закарпатті, однозначно слід трактувати, як умисна анти державницька політика.

12 березня – Режим внутрішньої окупації в Україні наказав сбушникам провести 25 обшуків в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі з метою залякати громадських активістів та продемонструвати силу незадоволеному бідніючому населенню.

12 березня – Грабіжник українського народу, злочинець Пінчук, дав старт своєму новому політичному проектові “Нові лідери”. Сценарій пишуть такий: Оголошується набір на сто місць всім хто хоче бути новим лідером; потім з них оберуть десять людей; і вже з останньої десятки люди мобільними повідомленнями оберуть єдине рило. Проект вже заряджені висвітлювати всеукраїнські медіа компанії. Суть полягає в тому, що цим єдиним стане Вакарчук – його посилено починають проштовхувати на президентське крісло. Славко Вакарчук завершив підготовчі курси у Стенфордському ПТУ і тепер гадає, що вміє керувати країною.

13 березня – У Лодноді, у власному будинку вбито росіянина Миколу Глушкова, в колишньому партнера Бориса Березовського, котрого також вбили у Лондоні ще 23 березня 2013 року. Про хід слідства британська поліція не повідомляє.

22 березня – Депутати Верховної Ради зняли недоторканність з Надії Савченко. Невдовзі вона була заарештована за поданням прокуратури. Запобіжним заходом, суд обрав двомісячне затримання. Героя України та Народного Депутата Надію Савченко звинувачують у підготовки до замаху на життя Порошенка, частини урядовців та депутатів. Чи стала вона б справжнім національним героєм якби їй це вдалося?

26 березня – На Шанхайській енергетичній біржі Китай запустив торгівлю нафтою у національній валюті юанях. На думку голови Департаменту міжнародного клірингу J. P. Morgan в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Девіда Мартіна запуск торгівлі нафтовими ф’ючерсами, номінованими в юанях, став переломним моментом для китайського ф’ючерсного ринку.

27 березня – В одеський порт прибув перший корабель з Китаю, з технікою для будівництва доріг. Поки що діючий злочинний уряд в нашій країні, з бюджетних коштів хоче витратити 298 млн. грн. на оплату китайській державні компанії на будівництво доріг в Україні. Переговори велися без розголосу щоб не збурювати українську громадськість. Замість того аби ці гроші вкласти в розвиток вітчизняної економіки наші злочинці при владі вкладають їх розвиток і без того потужного Китаю.

28 березня – Відбувся перший візит лідера КНДР Кім Чен Ина до Китайської Народної Республіки. Візит тривав три дні подробиць сторони не повідомляють. Оглядачі припускають, що відбувається підготовка Кім Чен Ина до зустрічі з колегами з Південної Кореї та США.

30 березня – Державний департамент США та ЄС продовжують втручатися у внутрішні справи України та вимагають від української влади скасування, поправки, що зобов’язує борців з корупцією подавати декларації про доходи. Це просто нонсенс та кричущий приклад неадекватності наших, так званих, західних “союзників”! Вони вимагають аби ті, хто нібито бореться з корупцією не подавали декларації про свої доходи ніби ми проти корупції, але самі на “ліво” будемо брати хабарі.

На справді ситуація проста. Народним обранцям не сподобалось, що, так звані, антикорупціонери висвітлюють їх злочинні схеми, а самі отримують у конвертах численні кошти. Тому нардепи і зобов’язали цих дволиких істот також звітуватись перед народом. Західним “союникам” це недуже зручно, бо вони нелегально оплачують таку діяльність псевдо борців з корупцією через непідзвітну систему грантів і ті являються інструментом впливу Заходу на злочинну владу. Псевдоборці з корупцією працюють не проти всіх чиновників, а на замовлення – вибивають тільки тих, на кого пішла вказівка зверху. А так, тепер хазяїнам “антикорупціонерів” доведеться шукати нові шляхи оплати. Виходить гризня пацюків в банці.

Нагадаємо, що відомий псевдо борець з корупцією, громадянин Лещенко купив собі квартиру площею 192 м кв., в історичній частині Києва за 7 млн. 550 тис. грн. як воно це потім зухвало пояснило “… з власних заощаджень і позики у подруги з якою проживаю…”.

31 березня – Станом на кінець березня, 28 країн вислали російських дипломатів. Це: Албанія, Австралія, Бельгія, Британія, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Україна, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція.

Висилка дипломатів є знаком підтримки Британії, яка звинувачує Росію у замаху на життя свого громадянина Скрипаля. На перший погляд виглядає солідно 28 країн і військовий блок НАТО вислали 144 дипломатарозвідника, до речі число “144” для дегенератів є досить символічним. Але якщо придивитись, то не все так солодко. По-перше, Австрія та Ізраїль відмовились підтримати своїх союзників та вислати російських розвідників. По-друге, посилаючись на Віденську конвенцію про дипломатичні відносини Москва має право замінити висланих дипломатів на нових.

Поки що найбільше вислали штати – 60 осіб, потім Британія – 23. А Україна вислала 13 і цим звернула на себе увагу, що знаходиться в дурному становищі – не вислати не могла, такяк українські владні кола прогинаються під західні. Але коли вислала, то викликала ще більше здивувань невже неоголошена війна, захоплення територій та загибель майже 11 000 громадян не були підставою для, взагалі, припинення дипломатичних стосунків!? До висилки в Україні працювало 79 російських дипломатів, решта залишаються працювати у звичному режимі. Інші країн повисилали 1-2-3 дипломатів і по тому.

Росія відповіла США і Британії симетрично, виславши також 60 і 23 дипломата-розвідника відповідно.

Скільки ще лишилось до повного розірвання дипломатичних відносин між США та РФ? Запасаємось провіантом, патронами і спостерігаємо!

 31 березня – Міжнародний Валютний Фонд продовжує наполягати на тому, що Кабінет Міністрів України зобов’язаний підвищити ціни на газ для домашніх господарств (для населення) до рівня зовнішніх ринкових поставок. На думку МВФ це необхідно для подальшого реформування українського енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *