Як Муженко і Полторак вирішили позбутися волонтерів

Громадянин Муженко, командувач Генерального штабу Збройних Сил України, вміє не тільки заганяти в “котли” наших військових, але й вдало розправлятись з волонтерами.

Нещодавно цей Муженко на пару з іншим злочинцем Полтораком поставили задачу своїм рабам винайти спосіб, як згорнути волонтерський рух в Україні. І холуї завдання виконали – начальник Управління цивільно-військового співробітництва Олексій Ноздрачов, типовий ненависник всього українського, представив відповідний план.

Олексій Ноздрачов начальник Управляння цивільно-військове співробітництва

Довідка: Управління цивільно-військового співробітництва – організація, що створена з метою відсікання волонтерів від бойових частин, та для виконання функцій посередництва при передачі продуктів та обладнання від волонтерів до воїнів. Іноземною мовою собі обрали абревіатуру “CIMIC”, серед людей їх називають “сіміками”.

Ганебний план ганебного керівництва генштабу, як і все що виходить від примітивних хижих холоднокровних тварюк, тупуватий і відверто цинічний. Заключається він в простому обмежені діяльності волонтерів своєї повсякденної діяльності. В обмеженні звичними для влади методами – “турнікетами” і “порєбріками”, контролем і видачою дозволів.

Як завжди роблять ниці створіння, так і керівництво херштабу завуальовує свої злочинні наміри вдаваною турботою про самих же волонтерів. І завуальовує це рішенням вести акредитацію волонтерів. Від тепер, якщо ви хочете привести до військового підрозділу їжу або прилади нічного бачення, то мусите отримати акредитацію у керівництва ООС (в минулому Центр АТО, в майбутньому ще якусь хєрню вигадають). Але якщо волонтер на своїй сторінці у соціальних мережах написав про масштабні розкрадання грошей керівництвом херштабу, то все – йому акредетацію не видадуть або анулюють вже існуючу.

Сімікі навіть для такої справи спромоглися написати, так звану, інструкцію в котрій вже заклали можливості для репресій. Так відповідно до ч.5 пункту 2.12  заклики волонтерів припинити грабування бюджету військових буде трактуватись, як “провокаційні діі волонтера щодо підрозділів ЗС України, інших військових формувань та правоохоронних органів.” Та сама єресь дублюється і в ч.3 пункту 2.14 “розповсюдження інформації волонтером, що не відповідає дійсності або завдає шкоди підрозділам Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів”.

Ми ж розуміємо, що злочинне керівництво Міністерство оборони України наживає шалені статки на дерибані грошей, що виділяються з бюджету. З введенням акредитації жодних корупційних схем не буде прибрано – ті самі нелюди будуть продовжувати збагачуватись на людській крові. Порохоботи верещать про повне і стовідсоткове забезпечення військових усім необхідним – насправді забезпечення відбувається тільки на папері – фактично виділений ресурс до військових частин не доходить. Про це знають всі, проте величезні масштаби розкрадання дуже ретельно приховуються.

За розголошення правдивої інформації про реальний стан справ любого командира, любого підрозділу одразу ж звільняють. І не просто звільняють, а створюють численні проблеми з зарахування стажу служби або нарахування військової  пенсі.

Військові частини, які приймають безпосередню участь у бойових діях не забезпечені усім необхідним озброєнням; підрозділи недоукомплектовані згідно штатного розпису; особовий склад проживає в нелюдських умовах (без електроенергії, умови проживання не відповідають елементарним санітарним вимогам); харчуванням в більшій мірі забезпечують волонтери – в херштабі приписують це собі, а виділені гроші на продукти тихенько “засвоюють” на ліво.

Про все це голосно говорять волонтери, піднімають ці теми в соціальних мережах і вимагають від військового керівництва вирішувати ці та багато інших проблем. Така поведінка вільних людей не влаштовує Муженка і Полторака, так як вони звикли до рабської слухняності свого оточення та бездоганного виконання своїх патологічних примх.

Поступово сіміки почнуть анульовувати, так звану, акредитацію самим вільнодумним волонтерам і тим, які не захочуть йди на співпрацю зі злочинним керівництвом МО. А до такої співпраці вони схилятимуть точно. Ноздрачов проговорився, що МО планує здійснювати облік продуктів, речей та обладнання, яке волонтери, поки що, напряму постачають до бойових підрозділів – для такого обліку волонтерів змусять звітуватись перед сіміками.

Є ще одна небезпека яка закладається в реалізації такої акредитації. Наразі волонтери здійснюють інформаційну функцію – в  соц.мережах вони повідомляють всім українцям про реальний стан справ на фронті, про наші втрати, про наші перемоги. За роки війни військові їх навчили яку інформації можна викладати в медіапростір, а яку не варто, щоб нею не скористався ворог. А з появою, так званої, акредитації чесних і принципових волонтерів будуть поступово видавлювати подалі від фронту, що ризикує обернутися на несвоєчасне та неповне інформування громадян України про воєнні дії.

Кожен злочин має прізвище, імя та по-батькові – Муженко Віктор Миколайович – екс-член Партії Регіонів, командував Генеральним Штабом ЗСУ та координував діяльність усіх військових підрозділів під час Іловайської трагедії

Падлюки, що сидять у владних кабінетах не зупиняться. Вони ненавидять простих людей та переконані в тому, що в українців поріг терпіння безмежний. Прикриваючись охороною ґебетні, прикоритні істоти і далі будуть продовжувати цинічно грабувати народ, виправдовуючи своє існування військовою необхідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *