Огляд подій липня

1 липня – на східному фронті окупаційні війська підірвали український санітарний автомобіль, що перевозив пораненого. Загинув водій Сергій Майборода та медик Ірина Шевченко. Підрив здійснили з протитанкової керованої ракети. Зброю, що створено для ураження танків, застосовано проти санітарного автомобіля, ціллю обрали не вантажну машину чи бронетранспортер, а саме санітарну машину щоб злочин набув резонансності та привернув більше уваги. Це означає, що керівництво окупаційних військ заздалегідь спланувало дані дії. Злочинним умислом є не зменшити боєздатність українських військових, а досягнути значного медійного ефекту та посилити негативне ставлення українців до агресора, діючи на емоції. Поставленої мети досягнуто.

3 липня – Зеленський здав національні інтереси. Під час візиту до Канади він домовився з місцевим прем’єр-міністром про закупівлю бронетранспортерів в Канади. В ЗМІ намагаються відвернути увагу людей розмовою які саме будуть ці БТРи – чи застарілі та списані AVGP, що розроблені у 1977 році на базі швейцарської трьохвісної бронемашини MOWAG Piranha I, та виготовляються у трьох варіантах – Grizzly, Cougar та Husky. У канадській армії в 2005 році їх зняли з озброєння та замінили на бойові машини LAV III.


Інші “експерти” відвертають увагу, що планується купити сучасні LAV III, які створені на базі швейцарського бронетранспортера Piranha III 8×8, а також є базою американських «Stryker». І ніхто не замислюється, що для багатої та потужної економіки наші чиновники повинні вкладати бюджетні кошти у власне виробництво. Тим більше Україна має власні виробництва різноманітної бронетехніки. А наш новий президент, замість того щоб бюджетні кошти направляти в економіку своєї країни направляє їх до іноземних компаній.

БТР 3 – бронетранспортер українського виробництва

4 липня – презентовано ідею перенести Офіс Президента України з нинішньої будівлі на вулиці Банкової на площу Європейську у нині діючий Український Дім. Орієнтовна вартість перенесення ОП становить 300 млн. грн.

4 липня – До Ватикану приїхав президент Росії. Розмова Путіна і Папи проходила за зачиненими дверима. По її завершенню заяв для преси зроблено не було. Лишень Служба друку Святого престолу після зустрічі повідомила, що Франциск обговорив з російським лідером актуальні міжнародні проблеми, приділивши особливу увагу ситуації в Сирії, в Венесуелі на Україні і – як вже звично за нас рішають і без українських політиків. Папа Римський подарував Путіну медаль з цитатою “З миром нічого не втрачається. З війною втрачається все” – це слова, які Папа Пій XII виголосив на Радіо Ватикану в серпні 1939 року – перед самим початком Другої Світової війни. Таким чином Франциск дав сигнал Путіну, що Ватикан його розглядає, як одного з розпалювачів нової Третьої Світової війни. І агресивна позиція Кремля може призвести до ще більших непоправних втрат і жахіть війни.

5 липня – Контррозвідка СБУ затримала російського шпигуна. Його ще завербували у 2014 році, під час перебування у Росії, співробітником 316-го розвідувального центру Головного управління (колишнє ГРУ) Генерального Штабу Збройних Сил РФ. Завербований агент, за грошову винагороду збирав та передавав інформацію щодо кількісного та якісного складу військової техніки Збройних Сил України, яка надходила на ремонт до державного оборонного підприємства, стану її боєготовності, комплектності, приналежності до конкретних військових частин та інші відомості військового характеру. В день затримання, ворожому шпигуну вручили повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

На превеликий жаль Контррозвідка СБУ поки що не може затримати Порошенка, Яценюка, Готнтареву, Гройсмана, Грицака, Полторака, Гелетея, Яценюка, Медведчука та інших злочинців, які діють у змові та вручити їм підозру по вчиненню злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального Кодексу України.

7 липня – Російський телеканали “Россия 1” та “NewsOne” анонсували проведення телемосту між двома державами. Метою телемосту було проведення ворожої пропаганди щодо населення України. Через адекватну реакцію президента та Українського Народу цей злочинний захід був скасований. Злочинний режим у Московії подав своєму населенню це, як відсутність свободи слова в Україні.

9 липня – Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило чиновників з міністерства оборони, які придбали 20 тисяч неякісних бронежилетів. Неякісних – в даному випадку, означає що вони зовсім не тримають кулі – їх пробивають кулі та людина гине. Зазначимо, що ДБР не назвало прізвища чиновників і досить обмежено оприлюднило інформацію. Це ймовірно пояснюється тим, що у ДБР ведуть перемовини з керівництвом Міністерства оборони на предмет того – за яку суму відкату слідчі погодяться отримати щоб пригальмувати справу.

9 липня – Туреччина продовжує перекидання військ та техніки на території, які межують із Сирією, готуючись до проведення операції, яка може стати наймасштабнішою в історії країни. Порівняно з постачаннями, які здійснювалися перед проведенням операцій «Щит Євфрату» та «Оливкова гілка», тепер це набагато більше військ і техніки. Цього разу відбувається більше поставок, ніж в інші рази. Близько 80 тисяч військовослужбовців вже зосереджені на кордоні протягом кількох місяців. Ця цифра вдвічі перевищує кількість 40 тисяч солдатів, які взяли участь у Кіпрській операції миру в 1974 році.

16 липня – міністр юстиції Австрії Клеменс Яблонер дав дозвіл на екстрадицію олігарха Фірташа до США. Але його адвокати подали клопотання про відновлення судового розгляду справи про екстрадицію. Фірташ залишиться в Австрії, доки суд не ухвалить рішення щодо цього клопотання. Так питання про екстрадицію можуть затягувати до кінця року. Олігарх Фірташ є носієм важливої інформації про зв’язки російських, українських та західноєвропейських кримінально-політичних груп впливу. Де в кого які зав’язки, яка в кого в доля в бізнесах та під ким ходить. Це важлива внутрішня інформація для певних владних кіл у США. Отримавши її вони матимуть більш вигіднішу переговорну позицію з такими ж самими політично-кримінальними колами зі сторони РФ та ЄС.

18 липня – Військово-Морські Сили ЗС України розглядають можливість поповнення бойового складу за рахунок списаних польських ракетних корветів проєкту 1241RE, 1988-89 років побудови. Корвети (за радянською класифікацією катери) проєкту 1241РЭ будувалися у Рибінську і Ярославлі. Наразі мова йде про польські ORP Metalowiec (436) та ORP Rolnik (437), що були виведені зі складу ВМС у 2013 році та згодом виставлені на продаж по 800 тис. злотих (5,4 млн грн). За час стоянки на ORP Metalowiec було виявлено кілька течій, які усувалися на місці. У складі ВМСУ перебували корвети проєкту 1241.1Т – U155 «Придніпров’я» (захоплений РФ у 2014р.) та U156 «Кременчук» (списаний у 2012р.), а також корвети схожого проєкту 1241.2 – U208 «Хмельницький» (захоплений РФ у 2014р.) та U207 «Ужгород» (списаний у 2012р.). Керівництво Міністерство оборони продовжує зрадницьку політику – не вкладає бюджетні кошти у власне виробництво військових суден, а виводить гроші українців у сусідні держави. На сьогодні, Україна поки що володіє потужностями для виробництва та озброєння власного флоту, але владні кола забороняють будь-яке високо-технічне виробництво у нас в країні. Це робиться з метою посилення подальшого вимивання працездатного населення в інші держави, а в Україні, за їх планом, мають лишитись виключно хлібороби.

21 липня – відбулись позачергові парламентські вибори в Україні. На превелике щастя до нового парламенту не потрапили такі злочинці, як Сергій Пашинський, Тетяна Чорновіл, Ігор Кононенко, Олександр Грановський, Володимир Гройсман, Олег Ляшко, Сергій Ківалов, Олександр Вілкул, Євгеній Мураєв, Михайло Добкін, Дмитро Добкін та інші злочинці. Матимемо надію, що дуже скоро до них прийдуть люди з відомих органів і будуть віджимати награбоване. Що вище названі істоти робили з попередніми казнокрадами. Щодо нового депутатського корпусу – як показує досвід навіть патріотично налаштованих але морально нестійких Система перетравлює. Кого швидше кого повільніше, але жоден не устоює перед спокусою шалених грошей. Але нічого до них доберемося пізніше…

24 липня – СБУ та Військова прокуратура затримали російський танкер, який було використано при блокуванні проходу Керченської протоки українськими військовими катерами 25 листопада 2018 року. Внаслідок чого 24 наших моряки потрапили в полон. СБУ вилучили усі матеріали, носії інформації, записи розмов з метою дослідження та при необхідності долучення до справи щодо незаконного блокування Керчинської протоки та захоплення в полон військових моряків.

24 липня – Новим прем’єр-міністром Об’єднанного Королівства став Борис Джонсон. Він відомий своєю категоричною позицією за вихід Британії з Євро Союзу. Навіть погоджується на жорсткий вихід з усіма негативними економічними та політичними наслідками. Щодо відносин з Україною, то треба врахувати, що він, як і багато західних політиків, позбавлений будь-яких сентиментів. Джонсон буде діяти виключно в інтересах острівного королівства. Якщо в інтересах Британії буде віддати Україну на пожертву Кремлю, то він це зробить не замислюючись. Якщо інтереси Британської Корони вимагатимуть бити Україною по Росії – аналогічно – жодних вагань.

От тільки де українцям знайти свої таких непохитних політиків, які б захищали наші інтереси?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *