Мальтійський Орден – інструмент сірих кардиналів
Звичайно ніхто, з тих хто формально непричетний до владарювання та відкритого провадження політики але насправді впливає на глобальні та локальні процеси, прилюдно не визнає того факту, що реальна влада це таємна влада. І на справді, не все так просто. Тим більше, про це побояться, навіть заїкатися, офіційні посадовці та чинуші – ставленики саме цих закритих організацій.
У найбільш розкручених і “авторитетніших” ЗМІ вже давно висміюється сама тема конспірології. Будь-яка спроба вивчити, проаналізувати діяльність прихованих, утаємничених організацій піддається різноманітним нападам і звинуваченням в ненауковості підходів.
Часто використовується такий прийом: ведучий чи гість якоїсь телевізійної програми насміхаючись задає опоненту питання “Ви що прихильник теорії світової змови?!”. І не дочекавшись відповіді починає реготати, а йому відразу своїм сміхом допомагає такий самий неук. Не підготовлений до таких ганебних маніпуляцій науковець може розгубитися. А в невибагливого глядача, як правило, формується негативне враження стосовно будь-яких розмов по цій темі. Вершиною неповаги до людей і вважаючи їх дуже тупими, є фрази у ЗМІ на кшталт такого: “Ніяких таємних організацій не існує, бо це не визнано і не підтверджено на офіційному державному рівні”…
Редакція аналітично-інформаційної служби “Перемога” розпочинає цикл статей про офіційні, неофіційні, напівтаємні, таємні організації, клуби ордени, ложі та інші збіговиська моральних уродів та покидьків людства. Статті публікуватимуться в розділі “Політика”.
Першою публікацією на цю тему є коротенький нарис по Мальтійському Ордену. Цей Орден, дійсно, не є таємним і існує цілком офіційно, з елементами міждержавних дипломатичних відносин. Проте під цілком благородною діяльністю, як допомога постраждалим людям від природних, антропогенних лих, ординці вирішують і свої питання в пікіровках світових гравців за владу.
Устрій Мальтійського Ордену, за своєю конституцією, є виборною монархією. Монарх обирається пожиттєво. Монарх, голова держави – Князь і Великий Магістр Фра Метью Фестіг.
Князь і Великий Магістр Фра Метью Фестіг
В одному з своїх інтерв’ю він виправдовуючись, що немає жодних військових дивізій, проговорився, що натомість Орден має можливість входити до кабінету будь-якого політика або чиновника. Прикриваючись миротворчою місією завжди є можливість “передати вітання” від Папи Римського.
Папа Римський Бенедикт ХVІ та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Папа Римський Франциск та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Глава РПЦ Патріарх Кирило та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Мальтійський Орден має статус постійного спостерігача при ООН і в її спеціальних агентствах: FAO (Організація з питань продовольства і сільського господарства), UNESCO (Організація у справах освіти, науки і культури), UNIDO (Організація з промислового розвитку). Також представництва Мальтійського Ордену є в таких міжнародних організаціях, як: CTBTO (Підготовча комісія Організації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань), CCROIM (Міжнародний дослідницький центр по збереженню і реставрації культурних цінностей), ICRC (Міжнародне товариство Червоного Хреста) і ряду інших. І звичайно без представництва у Раді Європи та Європейській Комісії не обійтись.
Король Іспанії Філіп VІ та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Політикам середнього калібру та вище, добре відомо, що Орден діє в інтересах Ватикану. Статус “постійного спостерігача” допомагає бути проінформованим у найактуальніших подіях сьогодення, полегшує виходити на зв’язок та особисту зустріч з потрібними людьми та дозволяє знайти безліч приводів вийти на контакт з будь-яким чиновником чи політиком.
Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Проте і розгалуження самого Мальтійського Ордену є досить вражаючим. До прикладу у Західній Європі крім Ордена, право на використання назви і символіки мальтійських лицарів мають 4 організації, без статусу незалежної держави. Це:
Прусський Королівський Орден Іоаннітів, що відокремився від Мальтійського Ордену в 1648 році і запровадився, як протестантський орден. Штаб-квартира Прусського Ордена Іоаннітів знаходиться в Бонні, його главою є принц Вільгельм Карл Пруський.
Високоповажний Орден Святого Іоанна Єрусалимського, заснований в 1888 році, як орден Британської корони. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні, главою Ордену є королева Великобританії Єлизавета II.
Орден Іоаннітів в Нідерландах, заснований в 1946 році, як нідерландський королівський орден. Штаб-квартира знаходиться в Гаазі, главою Ордену є принц Бернгард Голландський.
Орден Іоаннітів в Швеції, заснований в 1946 році, як шведський королівський орден. Штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі, Протектором Ордена є король Швеції Карл XVI Густав.
Нашого північно-східного сусіда Орден також не обділив увагою:
Борис Єльцин, колишній президент РФ у 1991-2001 роки, вступив до Ордену і був його командором з 1991 року.
Враховуючи події останніх років особливу увагу привертає відзначення Шойгу нагородою. Цікаво за які заслуги? 6-го липня 2012 року Великий магістр і Князь Фра Метью Фестінг особисто нагородив Сергія Шойгу вищою нагородою ордена Лицарським військовим хрестом і вже 6 листопада 2012 року Шойгу був призначений на посаду міністра оборони Російської Федерації. Співпадіння чи певна закономірність?
Сергій Шойгу, нині міністр оборони РФ та
Князь і Великий Магістр Мальтійського Ордену Фра Метью Фестіг
Україна також має дипломатичні відносини з Орденом. Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне займався у Римі науковими та юридичними проектами. Проте з початком непроголошеної війни, Орден вимушений був мобілізувати його у східному, надважливому напрямку. Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні був призначений в Україну в 2014 році Князем і Великим Магістром Мальтійського Ордену Метью Фестінгом.
Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні
Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне
На одному зі своїх інтерв’ю посол цього державного утворення зазначив, що з українською владою в них прекрасні відносини. А в загальному Орден постійно перебуває у контакті, у співпраці з державними структурами, неурядовими організаціями і різноманітними благодійними фондами. Мальтійський Орден постійно тримає руку на пульсі і незначними фінансовими вливаннями йому завжди вдається засвітитися та скласти видимість бурхливою діяльності.
Завжди треба пам’ятати історію. А вона нам нагадує, що з моменту свого засування у 1099 році. І до того, як Наполеон Бонапарт вибив їх з Мальти у 1798, Орден був військовим крилом Ватикану і серед багатьох інших, виконував і військові задачі.
Табличка Мальтійсько Ордену у Римі на вулиці Вія Кондотті, 68
Протягом останніх двох століть багато чого помінялось і Орден вимушений адаптуватись під нові умови але незміною лишилась його внутрішня суть. Не дарма в офіційній назві присутнє слово “Військовий”. Орден і досі виконує роль військово-розвідувальна організації і є структурним підрозділом Ватикану.
“Реальна влада – це таємна влада!”