Гра в шахи з українськими політиками

Крок 1. США з Росією вимагають від президента України Леоніда Кравчука здати весь ядерний арсенал. Україна володіла третім за потужністю ядерним потенціалом у світі, поступаючи тільки РФ та США.

Крок 2. Підписується “фількіна грамота”, де вартість підписів нижча за саму вартість паперу на якому вони поставлені. Будапештський меморандум фактично нічого так і не гарантував Україні, що доводить брехливість всіх країн-підписантів: Великої Британії, Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки.

Крок 3. Через пару десятків років Північна Корея розробляє власні ракети з ядерними боєголовками та браво, собі так, пострілює ними в сторону США.

Крок 4. На вимогу США відмовитися від таких ракет Північна Корея зухвало відмовляє, натякаючи на брехливість країн-підписантів Будапештського меморандуму, тим самим демонструючи нікчемність всієї світової системи  гарантій та зобов’язань.

Бінго!

Нині, як і в античні часи, як і в середньовіччя та й з рештою, як і в будь-яку іншу епоху – правий той хто сильніший! А всі ці ганебні договорняки неварті нічого, якщо за ними не стоїть реальна сила та готовність її застосувати.

P.S.

Залишки колишньої могутності. Легендарна ракета Р-36М “Воєвода” (за класифікацією NATO – “Satan”). Ракета “Воєвода” розроблялась та виготовлялась у нас в Дніпропетровську, здатна наносити удар на відстань 11 000 км. Через першого президента Україна втратила статус третьої, за військовою потужністю, держави у світі.

One thought on “Гра в шахи з українськими політиками

 • 12.10.2017 at 15:03
  Permalink

  Крок 0. Кравчук без законодавчої підстави позбавляє Україну ядерної зброї.
  Крок 1. Кучма без згоди Верховної Ради позбавляє Україну ядерного статусу.
  Крок 2. Проти України здійснено військову агресію, в результаті чого анексовано території, а сама держава набралася боргів.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *