Чим завершилась осінь. Головне у листопаді

1 листопада – Канцлер Німеччини Ангела Меркель прибула з діловим візитом до Києва. Під час перебування в столиці німецький канцлер наголосила на необхідності мирним шляхом вирішити війну на Донбасі. Таку приємну миролюбність трохи зволожує факт продажу Німеччиною зброї та боєприпасів, і Туреччині, яка воює проти курдів в Сирії, і курдам в Іраці. Зрозуміло, що тут нічого особистого, це лишень бізнес, але нам, русичам(українцям) цікаво, який конкретно зиск отримає Меркель за нав’язування нам миролюбивої позиції?

1 листопада – Режим внутрішньої окупації здійснює черговий крок геноциду Українського Народу. З початку листопада нечисть підняла ціну на газ майже на 25%. Такими кроками нечиста сила, що сидить на печерських пагорбах у Києві, намагається витягнути ще більше грошей у бідніючого населення, підвищити видатки малого та середнього підприємництва та створювати умови для виїзду людей за кордон.

7 листопада – Президент Франції Еммануель Макрон закликав до створення “справжньої європейської армії” для захисту Європейського Союзу від Росії і навіть від США. Він заявив, що Європейському Союзу необхідно зменшити свою залежність від американської військової потуги, особливо після того, як президент США оголосив про розрив ядерної угоди. Президент Франції пропонував цю ідею ще більше року тому, проте тоді вона зустріла незацікавленість з боку інших країн ЄС. За рік колам, які зацікавлені в реалізації цього задуму вдалось промотивувати учасників переговорного процесу і врешті “продавити” запуск знакового військового пакту ЄС (PESCO), спрямованого на сприяння спільних військових інвестицій. Коаліція має назву “Європейська ініціатива втручання” (цікаво куди вони планують втручатися?) та набула офіційної форми в Парижі після декількох місяців переговорів з Німеччиною. Владні кола ввели до коаліції Бельгію, Данію, Естонію, Іспанію, Нідерланди, Німеччину, Об’єднане Королівство, Португалію, Францію. Очікується, що десятою країною, яку затягнуть до неї стане Фінляндія. В міністерстві оборони Франції відзначили: “В умовах, коли загрози і потрясіння геополітичного або кліматичного характеру множаться, ми повинні надіслати сигнал про те, що Європа готова, що Європа спроможна”. Проте кому вони планують подати цей сигнал – не уточнювали.

7 листопада – Кримінальні злочинці, які захопили Кабінет Міністрів України надрукували на принтері, так звану, Постанову КМУ Про затвердження Порядку проведення обов’язкової евакуації окремих категорій населення в разі введення правового режиму воєнного стану. Так вони вже поступово готувались до запланованої провокації у Керченський протоці.

15 листопада – Порошенко продав приватне акціонерне товариство “Кузня на Рибальському”. Документи підписані корпоративними інвестиційними фондами “Прайм Ессетс Кепітал” і “ВІК”, акціонерами яких є відповідно Петро Порошенко і Ігор Кононенко, та новим власником – компанією “Евінз лімітед” з групи “ТАС”, кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко. Група “ТАС” заснована злочинцями у буремному 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. Раніше Педро захопив це підприємство з державної власності за копійки, а зараз вартість проданих акцій становить 300 млн. доларів. Основна діяльність підприємства це суднобудування, виробництво озброєння та боєприпасів, машинобудування та ливарне виробництво. Серед продукції малі броньовані артилерійські катери пр.58155 (побудовано 6 одиниць для ВМСУ), десантно-штурмові катери пр.58503 (побудовано 2 одиниці для ВМСУ), бойові модулі КАУ-30, КАУ-30М, бронемашини «Тритон», автоматичні гранатомети УАГ-40 та інше.

17 листопада – Початок протестів у Франції проти підвищення цін на пальне. Протест, що незабаром отримав назву протестний рух “Жовтих жилетів”. Французів вкурвило, що їх уряд хоче підняти податок на пальне, а отриманою виручкою компенсувати неуміле управління економікою країни. Нє шоб потерпіти трохи! Як іх сусіди у Центральній Європі!

22 листопада – Верховна Рада затвердила Оксану Маркарову на посаді міністра фінансів України, яка до того вже з березня 2015-го року обіймала посаду заступника міністра і була в курсі всіх махінацій. Маркарова є ставленицею попереднього міністра фінансів Наталії Яресько. Вербування Маркової ще відбулось під час її роботи у інвестиційному фонді Western NIS Enterprise Fund на початку двохтисячних. Цей фонд перебуває в управлінні Horizon Capital, а Наталія Яресько була головним виконавчим директором Horizon Capital (також є співзасновником компанії)… Цікаво, чи хтось вірить у те, що з новим міністром фінансів стане покращуватись фінансова ситуація в країні?

23 листопада – 240 безславних покидьків у Верховній Раді проголосували за бюджет нашої країни, при якому прожитковий мінімум на одну людину на місяць в 2019 році з 1 січня 2019 року становитиме 1853 грн., а далі взагалі буде рости шаленими темпами-  з 1 липня – 1936 грн. і з 1 грудня – 2027 грн. Мінімальна заробітна плата з 1 січня буде підвищена до 4173 грн на місяць. Це дійсно титанічні подвиги Пороха і його тварей на ниві 144-ох недолугих реформ.

25 листопада – Порошенко діючі у змові з Полтораком, Медведчуком, Путіним та групою виконавців зорганізував провокацію у Керченській протоці між військово-морського силами України та Кримськими окупаційними військами. В наслідок узгодженої провокації моряки України потрапили в полон, шестеро з них поранен, двоє у важкому стані, втрачено два військових катери та один буксир. Провокація здійснена з метою запровадити в Україні воєнний стан з подальшою відміною виборів та репресій щодо громадянського суспільства.

26 листопада – Поки ще діючий президент Порошенко зазнав потужного удару у Верховній Раді. Напередодні домовившись з одим із двійників Путіна, Порошенкові вдалось здійснити провокацію біля українських берегів. Як через ганебну прокладку, через РНБО, Педро прогнав свій указ про воєнний стан і погнав його далі до парламенту, очікуючи, що всьо в нього в шоколаді. Але купці злодіїв-олігархів ідея воєнного стану не припала до душі. В результаті торгів, які тривали майже п’ять годин Рада погодила мінімальний план Пороха – тільки 30 днів, тільки 10 областей. Це сильний удар по Петрові, адже таким воєнним станом він оголив свою остаточну здачу Кримської області. Ця область знаходиться під окупацією, а воєнний стан в ній не запровадили. За таких умов стає очевидно, що Порох за здачу Кримської області вже отримав свої дивіденди.

27 листопада – Міністерство закордонних справ України звернулось до країн-підписантів Будапештського меморандуму з вимогою термінового початку консультацій з метою забезпечення повного дотримання зобов’язань та негайного припинення агресії РФ проти України. От такого! От бачите, як на п’ятому році війни наш мІНІСТР зовнішніх зносин змужнів! Відкрите військове вторгнення Росії в Україну, окупація Кримської області та частини районів Донецької та Луганської областей, загибель тисячів наших воїнів його не змущали, а тут раз і “Вимагаємо консультацій!” Молодець Клімкін! Так, як і його верховний головнокомандувач Порох. В одному напрямку діють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *