Черговий виклик – чергові битви

Кожна виборча компанія в Україні ще більш напружена і гарячіша ніж попередня. Так було завжди. Будь-то президентські вибори чи парламентські. І наступні президентські вибори будуть проходити так, як ми собі і уявити зараз не можемо. Ставки ростуть, напруга зростає.

Але виборчий процес завершуються, а у кінцевому вихлопі ситуація не покращується. Ба більше – якість життя більшості населення країни, навіть не стабілізується – стає все гірше і гірше.

Кожного року сотні тисяч українців їдуть працювати до інших держав, аби мати за що жити, а істоти, що мають владу в нашій державі – виводять мільярди доларів у банки іноземців.

Зараз країна поділена на прихильників Пороха та Зе. І люди настільки розганяються в емоційному плані, що переходять на особистості. З піною на губах, з ненавистю в очах готові ображати за те, що не сприймаються “мої” аргументи та лють розриває коли чують аргументи опонента.

Олігархи та мерзота, яка за ними стоїть завжди між собою домовляться, а люди за них готові за казна що – ображають, плюють в очі, вважають недоумками опонентів, видаляють з віртуальних друзів і це ще не кінець.

Ця гризня між українцями штучно створена і штучно буде продовжуватись і після виборів. Адже незалежно від результатів виборів ситуація буде тільки погіршуватись! Система, яка зараз діє так і далі буде продовжувати неоголошений геноцид Українського Народу!

Чи Порошенко залишиться президентом чи Зеленський обійме цю посаду – нічого не зміниться! Система не зміниться! Бо, ми українці, розпорошені, розділені, зневірені та деморалізовані віримо у когось, надіємось у когось, довіряємось комусь! А відповідальність треба брати на себе! І діяти вже! Сьогодні! І завтра та після завтра продовжувати діяти!

Для прийняття правильних рішень у будь-якій ситуації необхідне адекватне сприйняття ситуації та розстановки сил.

Перший момент. Є Український Народ зі своїми інтересами, це найчисельніша група і по потенціалу найсильніша, проте засліплена, дезорганізована, зманіпульована та направлена на знищення. Український народ ці вибори, цю битву програв. Програв ще півроку тому коли ще можна було якось вплинути – виставити єдиного кандидата. Тільки наївні можуть думати, що вони на щось впливають в день виборів. Боротьба за вплив розпочинається за довго до самого дня виборів.

Другий момент. Є ще декілька злочинних угрупувань. Вони відносно малочисельні, але дуже організовані та діють узгоджено. Інколи в розмовах їх дипломатично іменують “фінансово-промисловими групами”. Для викривлення реальності контрольовані ЗМІ вживають термін “олігархи”. А цей термін не відображає реальну картинку того що є насправді.

За кожним олігархом Порошенко, Коломойський, Ахмєтов, Пінчук, Фірташ, Льовочкін стоять сильні впливові злочинні угрупування. Якщо “на паспорт” людини офіційно записано майно, то це ще не означає, що воно дійсно належить цій людині.

На цих виборах, як раз і конкурують між собою, ці злочинні угрупування. Конкуренція та боротьба між ними триває від самого їх зародження. На одних площадках вони домовляються про короткострокову чи довгострокову співпрацю. На інших площадках діють один проти одного досить жорстко. Одна річ в який вони виступають спільним фронтом та діють в єдиному пориві так це війна проти власного народу. Злочинним групам дуже вигідне невігластво мас, затурканість людей. Це старі всім добре відомі істини. Вони роблять людей дурними, замикають їх увагу на вирішення побутових проблем, маніпулюючи розділяють людей та стравлюють один на одного. Лишень за тих умов зберігається ця клята пірамідальна та ієрархічна влада. Щоб це було постійно, владні істоти штучно підтримую розділеність та невігластво мас. І їм це добре вдається – бо вони досі при владі, а кількість українців щорічно зменшується.

Величезна проблема полягає в тому, що люди після виборів і далі продовжуватимуть звинувачувати один одного. В разі перемоги Зеленського, порохоботи будуть звинувачувати всіх хто голосував за нього у проблемах, що виникатимуть в держави, а вони будуть виникати. Їх і так повно! Будуть ще нові! Аналогічно-зворотна ситуація буде в разі перемоги в Пороха. А нам потрібно об’єднуватись! Чітко бачити де відвертий ворог, де ворог завуальований, а де просто байдужі люди, які за вигоду підтримають будь-кого.

З 22-го квітня нам треба об’єднатися! В супереч різних поглядів, можливих образ, внутрішніх амбіцій, втрати терпцю та ще казна чого! В супереч усьому та заради нас самих! Треба діяти злагоджено, а ворожі злочинні групи нас розпорошують. На кону стоїть саме існування Української Нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *