Збройні сили України переходять на ручне зовнішнє управління

Джон Абізаїд та Нік Паркер, відповідно, американський та британський генерали прибули до Києва. Завданням іноземців являється “радити”, як краще управляти армією України. Вони очолили команди військових експертів та спеціалістів, які будуть працювати в Міністерстві оборони та Генеральному штабі України. Офіційно, групи американських та британських військових будуть “допомагати провадити реформи” по 40 нарпямках роботи МО України. А фактично це є прямим зовнішнім управлінням Збройними силами України.

Натівські генерали, на відміну від Полторака та інших лампасників є дійсно “бойовими генералами”!

ramdisk-crop_157676130_arfdbno_cut-photo-ru

Джон Філіп Абізаїд – в 1983 році брав участь у вторгненні у Гранаду. У 2003-2007 роках очолював Центральне командування США – саме під його командуванням у 2003 році США захопили Ірак.

ramdisk-crop_157676226_cysz2_cut-photo-ru
Нік Паркер – в минулому командувач Сухопутних військ Великої Британії. Служив на Балканах, у Сьєрра-Леоне, в Іраку, в Афганістані.

Це як за часів Холодної війни у минулому столітті, коли ворогуючі сторони направляли своїх радників у різні країни, що виступали полем бою між двома наддержавами. На жаль, Україна зараз являється не суб’єктом, а об’єктом у міжнародних відносинах.

Західні партнери вже напевно в шоці від тупих “полтораків”, що здатні лише “засвоювати кошти” та вивозити гроші з України і тому вирішили вдатися до ручного режиму керування українськими військами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *