Інформаційна війна: Травля Росії продовжується

Сьогодні ряд вітчизняних та іноземних ЗМІ оприлюднили інформацію шестирічної давності про викриття в Королівстві Іспанія російського розвідника-нелегала Сергія Черепанова. Але, як правило війни між розвідками різних країн відбувається тихо без зайвого галасу . “Офіційні” розвідники працюють в посольствах під прикриттям дипломатичної недоторканності. Вони збриють інформацію, аналізують та передають її в центри управління. Але в кожної країни ще є і нелегальна розвідка.

 

Якщо спецслужби виявили нелегального розвідника на своїй території, то його, зазвичай, чекає три найрозповсюджені сценарії. Перший: Це коли “нелегала” продовжують “вести”, йому підкидають інформацію не найціннішу, а в потрібний момент надають повну дезинформацію, аби ввести в оману супротивника.

Другий сценарій: Це коли “нелегала” починають вивчати, вивчають всі його сильні і слабкі сторони, при можливості ловлять на чомусь “брудному” та перевебовують на свою сторону. Так звані “подвійні агенти”. Він або йде на співпрацю, або йому вдається втекти по заздалегіть заготовлених маршрутах.

Третій варіант: “Нелегала” саджають за грати, або обмінюють на свого, або депортують в його країну. В залежності від політичної кон’юктури та домовленостей.

Проте розвідки всіх країн завжди намагаються уникнути зайвого галасу. Їм не потрібно приковувати увагу мас до своєї діяльності – хай більшість продовжує сприймати роботу спецслужб по фільмах про Джеймса Бонда.

Варто звернути увагу, що за інформацією, яку подають ЗМІ С.Черепанова здали тим самим каналом, що і “группу Чапман” у США. З цього можно зробити висновок, що в керівництві спецслужб РФ такі самі тупі, жадібні та аморальні уроди, як і в керівництві України. Це не може тішити, адже саме через таких падлюк йде злив інформації про наших хлопців на війні.

То ж чому ЗМІ отримали команду оприлюднити цю, не дуже свіжу інформацію, саме зараз? Відповідь проста – інформаційна війна. В країнах Заходу місцевим мешканцям промивають мізки своєю пропагандою. Захід демонізує Росію в очах власних громадян. Те саме відбувається і в Росії – тамтешні інструменти пропаганди нагнітають істерію, що НАТО їх дуже сильно хоче зжерти. Але як би це не супроводжувалося діями військових, то і не вартувало би сильної уваги…

А ні Російська Федерація, а ні Європейсткий Союз нам не являються друзями і хай між собою товчуться та виловлюють шпигунів один одного. Проте на данному прикладі можно пильно придивитись до методів і засобів інформаційно-психологічних війн.

6

І так, як наша країна перебуває в стані війни, ми являємося і ласим шматочком і в той же час нас намагаються використати всі. Ми українці, зобов’язані обережно та уважно сприймати будь-яку інформацію. Нам потрібно розуміти, що ті хто створили у нас війну, як найсильніше намагаються роздмухати сліпу ненависть та позбавити ясного мислення та сприйняття реальності.

Будемо уважні, браття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *