Весь досвід світової психології в 21 цитаті

Ці цитати є квінтесенцією всього накопиченого людством досвіду – вони змінюють спосіб мислення та допомагають жити далі навіть у найскладніші часи.

Колись її життя було справжнім кошмаром. Вона пережила згвалтування у віці 5 років, в 15 завагітніла і кинула школу, а в 16 відмовилася від своєї дитини. Однак її життя докорінно змінила теорія, що думки здатні зцілювати тіло. Луїза Хей почала вивчати цю теорію і проводить семінари, після чого змінилася і її власне життя: навіть коли Хей виявила, що хвора на рак, вона знайшла причину – образа до свого дитинства, в образі на жорстоке з нею поводження і в згвалтуванні. Вона відмовилася від медицини і повністю змінила свій спосіб життя: стала прощати близьким, зайнялася лікуванням, почала правильно харчуватися, розслаблятися і очищатися. Луїза стверджує, що саме так вона вилікувала себе від раку. Крім того, в її життя прийшли благополуччя і гармонія. Ми вибрали цитати з книги Луїзи Хей «Зціли своє життя», які змінюють спосіб мислення та допомагають психологам всього світу допомагати людям знову повірити в себе і змінити своє життя.

1. Люди, які заподіяли тобі страждання, були такими ж переляканими, як і ти зараз.

2. Ми формуємо свої переконання в дитинстві, а потім рухаємося по життю, відтворюючи ситуації, які підійшли б нашим переконанням.

3. Минуле пішло назавжди. Це факт, і тут нічого не вдіяти. Однак можна змінити наші думки про минуле. А саме, як нерозумно карати самих себе тільки за те, що хтось образив вас давним-давно.

4. Ми повинні зробити для себе вибір: звільнити і пробачить всім без винятку, особливо самих себе. І нехай ми не знаємо, як прощати, але треба сильно цього захотіти.

5. Як тільки людина захворює, йому треба пошукати в своєму серці, кого йому треба пробачити.

6. Те, що ми про себе думаємо, стає для нас реальністю. Кожна наша думка створює наше майбутнє.

7. Самоодобрення і прийняття себе – ключ до позитивних змін у нашому житті.

8. Любити себе означає святкувати сам факт існування своєї особистості і бути вдячним Творцю за подарунок життя.

9. Все, що ви даєте, ви отримуєте назад.

10. Для того щоб змінити іншого, потрібно перш за все змінитися самому. Потрібно змінити хід наших думок.

11. Чим більше ви тримаєтеся за якесь твердження, тим швидше від цього твердження треба звільнитися. Нав’язливі ідеї небезпечні.

12. Якщо щось в нашому житті легко для нас, то це не уроки, це те, що ми вже знаємо.

13. Наше тіло весь час говорить з нами. Якби ми тільки знайшли час послухати! Кожна клітина тіла реагує на кожну нашу думку і кожне слово.

14. Самокритика – це включення вашого его. Ви так привчили свій розум постійно принижувати себе і чинити опір змінам, що вам зараз просто важко не звертати увагу на те, що він вам говорить.

15. Женіть геть думки, які роблять вас нещасними, робіть речі, які вам подобаються, зустрічайтеся з людьми, з якими ви себе добре відчуваєте.

16. Щоб стати володарем усіх чудових речей, потрібно перш за все повірити, що вони можливі.

17. Всі, включаючи мене, несуть повну відповідальність за всі події у своєму житті – і найкращі, і найгірші.

18. Любов приходить, коли ми її зовсім не чекаємо. Наполегливі пошуки любові ніколи не приводять до вибору підходящого партнера, а лише породжують тугу і призводять до горя. Любов існує не в поза, вона завжди всередині нас. Любіть і будете кохані.

19. Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям, – це навчити їх любити себе.

20. Вина – марне почуття. Воно ніколи нікому не допомагає і не в силах змінити ситуацію. Так що випустіть себе з в’язниці.

21. Кожен з нас проходив через втрати, зради, образи. Ознакою духовної зрілості і мудрості є вміння забувати неприємне і прощати його винуватців. Що зроблено, то зроблено, це залишилося в минулому. Забуваючи про неприємне, ми розриваємо ланцюги, що сковують нас з минулим. До тих пір поки ми не навчимося прощати, минуле не відпустить нас і нам ніколи не стати здоровими, щасливими, благополучними.

 

Джерело тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *