Угорщина готується до військового вторгнення

Угорщина реалізовує план заходів з підготовки перебирання контролю над Закарпатською областю. В їх уряді створено посаду уповноваженого міністра відповідального за розвиток Закарпатської області.

Уявіть собі,  що б, наприклад, Ангела Меркель створила міністерство з розвитку провінції Лотарінгія, яка належить Франції. Чи аналогічну посаду ввела Італія щодо французького острова Корсика (мешканці якого себе французами не вважають). Таку бздуру навіть важко уявити! Хоча дії Угорщини дуже схожі на плани СРСР щодо країн Західної Європи в кінці 30-х років – тоді більшовики також планували військове вторгнення в незалежні країни, знищення законної влади та встановлення підконтрольних державних органів.

Міністерство закордонних справ України звернуло на це увагу і 31 липня викликали тимчасово повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Пап (навіть не посла!) Йому було вручено ноту з вимогою надання офіційних роз’яснень у зв’язку із рішенням уряду Угорщини створити посаду уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області, оскільки до сфери компетенції уповноваженого віднесено частину суверенної території України.

В МЗС України зазначили, що дії Угорщини свідчать про вибір конфронтації замість співпраці і пряме втручання у внутрішні справи України. Та й по тому. Реакція дуже квола, зрештою який міністр таке й міністерство.

Угорські військові на навчаннях

І це тільки стало відомо про цивільний сектор урядування, а які плани у військових? Зазвичай в міністерствах оборони не розголошують плани нападу на сусідні країни. Тому нашій розвідці повинно бути поставлене завдання добути інформацію, про можливу підготовку угорськими військовими до “миротворчої” операції, або як там іще вони будуть маскувати плани вторгнення.

Виключно одних збройних сили Угорщини недостатньо для вторгнення в Україну, але за яких умов їх недостатньо? Якщо на нашу землю попруть з усіх сторін, то на вибиття мадяр не буде сил. Мова йде про повномасштабне вторгнення Росії, Польщі, Румунії і Угорщини.

До прикладу: Росія піде в наступ під приводом захисту православної церкви і ще якоїсь маячні. Польщі, Румунії, та Угорщині за таких умов не потрібно оголошувати війну Україні. Навпаки- вони будуть говорити тільки про “допомогу”. Кожна з цих країн, без оголошення війни,  по-вводить свої війська під прикриттям захисту громадян України від агресії Московії. Такі собі, а-ля “миротворці”! І в кожної з цих країн буде окупаційна зона відповідальності – в Румунії частина Одеської, Чернівецької та Івано-Франківської; в Польщі – Волинська, Тернопільська, більша частина Івано-Франківської та Львівська; і в Угорщині вже давно підготовлена Закарпатська область. З точки зору міжнародного права Україна буде існувати, а по факту буде поділена між країнами-агресорами, де кожна з них буде “захищати” місцевих українців.

Такий сценарій один з можливих. Слід розуміти, що сильні гравці мають по декілька основних планів, декілька запасних, декілька страховочних і декілька для відволікання уваги конкурентів. В конкурентній боротьбі, в хаосі що збільшується кожна з сильних сторін намагатиметься продавити власне своє бачення і свої інтереси.

Проблема в тому, що керівництво нашої країни не ототожнює себе з громадянами України, планує жити в інших державах і поки при владі хоче виторговувати для себе кращі умови. Ну і звичайно виконати завдання з гори.

Нас українців ні де, ніхто не чекатиме! Нам тікати ні куди! Це наша земля! За таких умов, нам українцям, потрібно брати владу в свої руки, створювати нові органи влади, наповнювати їх професіоналами своєї справи, чесними та порядними людьми. Діяти розуміючи розклад сил, адекватно сприймати багатогранний мінливий світ і творити своє майбутнє!

 

Повний текст коментаря МЗС України за посиланням – https://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/66511-komentar-mzs-ukrajinishhodo-antiukrajinsykih-vislovlyuvany-kerivnictva-ugorshhini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *