Ціна слова західної дипломатії

До Берліну, не зважаючи на заборону в’їзду до ЄС, приїхав Владислав Сурков помічник президента Російської Федерації. Нагадаємо нашим читачам, що після агресії Росії по відношенню до нашої держави, країни Європейського Союзу ввели ряд санкції проти агресора. Серед яких була і заборона на в’їзд на територію ЄС помічника президента РФ Владислава Суркова.

В ніч з 19 на 20 жовтня у Берліні відбулась чергова зустріч, так званої, Нормадської четвірки – президентів Німеччини, Росії, Франції та України. Учасники зустрічі в ще раз для світовою спільноти та для українців влаштовували чергове театралізоване дійство, тягнули час а насправді невідомо про що реально домовлялись.

Увагу світових ЗМІ привернула участь, у цьому збіговиську, Суркова, який підпадає під, нібито, жорсткі санкції Заходу стосовно Росії.

У ЄС спробували пояснити це тим, що санкції мають виключення та приїзд персони Суркова було попередньо погоджено, проте це прозвучало непереконливо.

Своєю безпринциповістю ЄС вкотре продемонстрував розходження слів з діями та вибірковість принципів.

Сурков, прізвище котрого значиться у списку осіб, яким заборонено в’їзд до Німеччини, за круглим столом у Берліні, сидів поряд із міністром закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, який саме цей список і погоджував. Ось і все що Вам потрібно знати про політиків.

surkov-800

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *