На прикладі Байдена світу натякнули, що до чого…

Щороку у Швейцарії, в місті Давос проходить економічний форум світового масштабу. Туди приїжджають ведучі економісти транснаціональних компаній, міністри урядів провідних країн, політики “важких вагових” категорій та інколи оргкомітет дає право потрапити на форум і деяким “потрібним” громадським діячам і різношерстим активістам. Відвідати Давоський економічний форум можна виключно за персональним запрошенням організаційного комітету.

Західні аналітики розглядають Міжнародний Давоський форум, як звітування політичних інституцій перед капіталом за існуючий стан справ в світовій економіці, як площадку для узгодження планів наступної спільної діяльності по пріоритетним напрямкам і корегування попередніх домовленостей.

От і Джо Байдену було надано останнє слово. Під час його виступу на декілька секунд загасили світло. Як раз, саме в той момент коли він говорив про захист ліберастичних цінностей та іншу чуш.

І перепрошу, Джо Байден, це не хто-небудь! Хоч він завтра і залишає посаду віце-президента США, це вам не єнакієвський гопнік – він з впливових сімей США з якими не можна не рахуватись.

За переконливою думкою оглядачів це можна розцінювати, як певний знак. Подача певного сигналу власникам економічних артерій світу, тим хто реалізує прийняті, на найвищому, наддержавному, рівні рішення.

Схоже на те, що дуже поважні і потужні групи людей, за плечима котрих міграційна криза ЄС, Брексіт, Дональд Трам, дають чітко зрозуміти керуючим економіками держав, що і далі буде продовжуватись задана тенденція, вони в силі і на кого треба рівнятись…

 

Епізод з виступу віце-президента США Джо Байдена на Міжнародному Давоському форумі у Швейцпрії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *