Дебіли у Камбіні та Адміністрації Президента

Маразм та ідіотизм серед вищого політичного керівництва України не тількі нікуди не дівся але ще й міцнішає та все більше утверджується. Хоча здавалось б куди ще більше!? Але ні! Ідіоти у КМУ  та АП вперто демонструють свою неадекватність сприйняття навколишнього світу.

Сьогодні, 8 липня 2016 року, в Кабінеті міністрів України розглядатимуть проект указу Президента “Про створення комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України”! І це після історичного референдуму в Об’єднанному Королівстві 23 червня 2016 року, де більшість підданих її Величності проголосували за вихід країни з Європейського Союзу!

В той час коли одна з най багатших країн світу виходить з якогось там чергового союзу тільки неадекватні дибілоїди в керівництві нашої країни продовжують “звіздіти” про те, що нібито Україні в той самий Союз конче необхідно вступити.

Звичайно я жартую щодо неадекватності та інших психічних хвороб у П. Порошенка, В.Гройсмана та інших тварей божих, що управляють нашою державною. Аби дорватись до влади у кривавій боротьбі серед собі подібних та з власним народом треба проявляти не аби яку кмітливість та винахідливість. І ці істоти досить чітко усвідомлюють, що вони роблять, з якою метою і що врешті решт заплановано зробити з українцями. Питання їхньої аморальності та цинічності знаходиться в іншій дискусійній площині.

Нагадаємо, що після оголошення результатів волевиявлення в Британії, патріотичні сили в таких країнах як Австрія, Данія, Словаччина заявили про необхідність переглянути відносини та членство у ЄС. І тільки українські  політики продовжують відробляти проплачені гроші і майже затягнули нас на “Титанік”.

ramdisk-crop_154728410_FbxZgWl

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *