Черговий візит єесівських емісарів до України

З 7 до 10 березня 2017 року в Україні перебувають три емісари від ЄС.  Метою їх візиту є перевірка, як реалізуються виділені кошти, зустріч з агентами впливу для надання їм подальших інструкцій та передача вказівок політичному керівництву України від зовнішніх сил.

Ось вони – помічники сильних світу цього. Знайомтесь!

Люк Делевін – голова Департаменту служби зовнішньої дії ЄС з питань Росії, Східного партнерства, Центральної Азії та ОБСЄ.

Жан Луї де Брувера – керівник Департаменту Європейської комісії з питань гуманітарної допомоги і захисту цивільного населення (ECHO).

Петер Ваґнер – керівник Групи підтримки України – чим менше офіційних регалій та титулів тим серйозніша фігура.

Петер Ваґнер

В першу чергу західно-європейські інспектори відбули до східних областей України. Адже злочинний режим в Україні так безкарно краде гроші і цинічно бреше, що вже не викликає ніякої довіри. Керівництво ЄС зобов`язало емісарів особисто здійснити перевірку за витратами коштів, що виділено ЄС на певні проекти. Ці проекти завуальовані під  роздачу потерпілим гуманітарної допомоги, надання медичних послуг, та, на так зване, післяконфліктне відновлення і місцевий соціально-економічний розвиток.

Цими днями, окрім зустрічей з представниками місцевої влади та бізнесу, для отримання достовірної інформації, єесівці проводять ряд зустрічей з представниками, так званого “громадянського суспільства”.

В подальших планах емісарів 10-го березня прибути до Києва та провести низку зустрічей з представниками Міністерства закордонних справ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства торгівлі та економічного розвитку, Верховної Ради, американського підрозділу USAID, іноземних посольств, агенцій ООН.

Така велика інтенсивність зустрічей пояснюється двома аспектами.

Перший: в Україні об`єктивно вкрай напружена ситуація і світові гравці намагаються отримати максимальний зиск з цього і закріпити власні позиції у майбутніх подіях. Тому до завдань емісарів відноситься узгодження дій з іншими представниками світових сил, що діють на території нашої держави.

Другий – це типовий прийом спецслужб та структур, що діють за аналогічною тактикою. При великій інтенсивності зустрічей з різноманітними представниками, різних інституцій відбувається великий обмін інформацією. Частина зустрічей та передача данних один одному носять відволікаючий маневр і відносяться до дезінформуючих заходів. При великій частоті зустрічей та обміном інформацією конкуруючим структурам важко вчасно виявити і відслідкувати актуальну інформацію, а затримка з виявленням справжніх намірів супротивника призводить до запізнілої реакції.

Хоча, правду кажучи, такі розвідки Моссад, ЦРУ, ФСБ, Мі-6 та інші, відносно вольготно себе в Україні почувають. Для СБУ ставиться задача лишень відловлювати небезпечних для діючого режиму патріотів та з притонів вибивати данину. Але це питання до іншої розмови.

Наразі, всі іноземні спецслужби, дипломатичні місії, кишенькові громадські організації та міжнародні фонди є інструментарієм глобальних суб`єктів і провадять політику знищення українського етносу та держави Україна. При чому їх всіх використовується в темну – майже ніхто з них не здогадується про фінанльні плани.

На сьогодні всі закладені тенденції скеровані на погіршення ситуації та соціального вибуху, енергію якого планується перехопити та скерувати на самознищення і добиття носіїв ідеї української державності.

Інших тенденцій на сьогодні не має. Нажаль.

Петля на шиї нашого народу затягується і чи вдасться нам вижити?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *