“Американська Мрія” вмерла…

Що треба знати про “розвинуті країни” з “ринком землі”. 10 фактів, про які вам не розкажуть місцеві “зелені реформатири”. Таке майбутнє вони нам готують!

1. Дефіцит федеральної торгівлі США сягнув 891 млрд доларів. Це сталося після того, як президент Трамп обирався (і виграв) під гаслами зменшення дефіциту торгівлі. Натомість борг постійно зростає. І хоча це збільшення дефіциту повинно викликати занепокоєння, в цій країні існує набагато більше показників, які не відрізняються від політичного шахрайства, на яких слід зосередитися.

2. США за кількістю ув’язнених займає перше місце в світі. Незважаючи на те, що вона є третьою за чисельністю країною, США займає перше місце за кількість людей, що перебувають у місцях позбавлення волі. Це число доповнюється кількістю людей, які перебувають у в’язниці за звинувачення в наркотичних справах та сидять у камерах, оскільки вони не можуть дозволити собі заставу.

3. У США всього шість шаттів, де ви можете дозволити собі базову роботу за ціною менше 15 доларів на годину. Хоча багато штатів вживають заходів до підвищення мінімальної заробітної плати, лише Нью-Йорк реально впровадив мінімальну заробітну плату в розмірі 15 доларів, і це лише для великих роботодавців. Тобто, вам доведеться заробляти 24,23 долара на годину, щоб ледь дозволити собі квартиру-студію в Нью-Йорку.

4. Формально вважають, що залишилось 12 років для того, щоб зупинити незворотні зміни клімату. Незважаючи на заяви адміністрації США, ми всі знаємо, що зміни клімату є реальними і чим це загрожує для нашої планети. Організація Об’єднаних Націй каже, що у нас є 12 років, щоб зробити суттєві зміни до того, як посухи, повені, сильна спека та бідність стануть звичними явищами.

5. П`ятнадцять відсотоків (15%) отримувачів Medicaid, які можуть втратити покриття через адміністрацію Трампа. У 2018 році адміністрація надала штатам дозвіл на розробку вимог щодо можливості працювати для отримувачів Medicaid. Однак 60 відсотків отримувачів Medicaid вже працюють, і ті, хто не навчається в школі, піклується про членів сім’ї, або є фізично чи психічно інвалідами. Найвразливіші верстви країни що потребують опікування можуть втратити страхове покриття, оскільки вони не відповідають “вимогам”. Сюди входять люди, які працюють на декількох роботах за сумісництвом, сезонні працівники та підрядники.

6. У США 25 штатів із обмеженням прав виборців. Коли Верховний Суд відмінив ключове положення Закону про права виборців, штати по всій країні поспішили застосовувати гнітючі закони про голосування, що ускладнювали голосування людям похилого віку, бездомним, інвалідам та кольоровим. Сюди входять закони про посвідчення особи та скорочення строків дострокового голосування. Це расистське придушення прав виборців, і ми повинні називати це саме так.

7. Від 4 822$ до 22 631$ щорічна вартість догляду за дитиною по всій країні. Якщо дорослий з неповної сім’ї працює на мінімальну заробітну плату повний робочий день, він заробляли лише 15,080 доларів на рік. У багатьох штатах цей батько не може дозволити собі догляд за дитиною.

8. Від стрілянини у 2017 році загинуло 39 773. За даними CDC, 37 відсотків з цих випадків були вбивствами. Тим не менш, багато наших обранців залишаються прихильниками National Rifle Association і відмовляються приймати закони, що запобігли б можливості подібних вбивств.

9. Офіційно в США 140 мільйонів людей, які сьогодні бідні чи мають низькі доходи в США. Це означає, що 140 мільйонів людей, які насилу спроможні сплатити за оренду, харчування, світло і одяг для своїх дітей.

10.  Оборонний бюджет у США 892,7 мільярдів доларів. Військові витрати виходять із частки річного бюджету, який називають дискреційними витратами. Вона охоплює військові та всі інші державні програми, такі як охорона здоров’я та соціальні послуги, освіта, житло та містобудування. Більше половини цього бюджету йде на військових..

11. На викуп акцій у 2018 році витрачено 1,1 трильйона доларів. У 2017 році республіканці прийняли новий податковий законопроект, який знизив ставку податку на прибуток підприємств до 21 відсотка, не роблячи нічого для працюючих сімей та малозабезпечених верств населення. Вони заявляли, що заощадження для корпорацій та заможних американців повернуться в десятки разів більшими для працівників у вигляді нових робочих місць та підвищення заробітної плати. Натомість корпорації взяли свої заощадження та повернули їх своїм багатим акціонерам у вигляді викупу акцій.

Усі ці факти складаються в єдину проблему: системне пригнічення та деградація. Відмовляючись від підвищення мінімальної заробітної плати, уряд утримує бідних у бідності. Аморальний рівень ув’язнення нашої країни постійно карає тих, хто просто зробив помилку. Наші аморальні обрані лідери продовжують надсилати нам свої думки та молитви, коли наших дітей, друзів та сусідів розстрілюють у своїх будинках, школах та громадських місцях.
Ми знаємо, що право голосу – це наше найсвятіше право і його слід гарантувати всім американцям без бар’єрів. Неправильно, щоб жменька багатих в цій країні володіла такою ж кількістю багатства, як і нижчі 50 відсотків. Отже, хоча ми визнаємо, що так, дефіцит федеральної торгівлі викликає велике занепокоєння, ми також визнаємо багато інших проблемних напрямків, які існують у цій країні. І ми сподіваємось, що ЗМІ та наші політики почнуть приділяти увагу цим цифрам, щоб увійти в історію, в час коли нація мовчки спостерігає свою власну кончину.

Джерело тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *